Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek a babája átalussza az...

Akinek a babája átalussza az éjszakát, nem folyik ki reggelre a pisi?

Figyelt kérdés
Az én kislányom 9 hónapos és mostanában minden reggelre nedves a ruhája... Nem jó a pelenka, vagy éjszaka fel kéne keltenem pelenkázni?
2010. aug. 30. 10:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Pampers vagy Libero van éjjelre, és még nem volt baleset.
2010. aug. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Pampers Active baby-t használjuk mi is és még soha nem fordult elő. 12 órát is simán kibír, pedig teljesen tele van már.
2010. aug. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Kisfiamra is kg alapján még jó lenne a négyes, de már megvettem az ötös pampers pelust, pont az éjjeli balesetek miatt. Mondjuk ő extrém eset, mert 12 óra leforgása alatt éjszaka megiszik 6 dl vizet. Akkorára megdagad, hogy lemértem az ilyen óriási pisis pelusokat, és eddig 783 gramm volt a legtöbb. :)))

Szóval szerintem is egy számmal nagyobbat próbáljatok ki!

2010. aug. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kinőtte?? De hát még csak 8,25 kg, és elvileg ez 14 kilóig van tervezve!
2010. aug. 30. 13:10
 15/17 anonim ***** válasza:
A pampers maxi pl. 7-18 kg-ig van elvileg. A maxi plus 9-20 kg-ig. Kisfiam 11 kg körül van, mégis az juniort, az ötöst adom rá, ami 11-25 kg-ig van, mert a másik kettő állandóan átázott, pedig a testsúly alapján még bőven jónak kellene lennie. Ne csak a súlyt nézd, mert a testalkat is nagyon sokat számít ám!
2010. aug. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Hű, lehet, hogy ma sok időt töltünk a DM-ben:)

Köszönöm!

2010. aug. 30. 13:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem fiam van. Ugyanez volt a baj... Így elvileg még 5-ös kéne, mert a 6-ost 12 kilótól írják, mi pedig csak 11 kilósak vagyunk. Mégiss vettem hatost és éjszakára azt használjuk. Ha éjfél fele felébred esetleg inni, akkor félhomályban átpelusozom, de nem popsitörlőzök, krémezek, csak gyors peluscsere. És figyelek, hogy este már ne igyon sokat. Amúgy a hatos nagyságrendileg már jó. Vettem Huggiest, de az átázik, átnedvesedik, nem oldalt folyik ki. A Pampers meg szerintem nagyon gagyi anyagból van, vékony, és hátul, ha felhúzod a derekánál, akkor szakad.... Szóval én alig várom, hogy elfoogyjona maradék Huggisom, azt akkor adom rá, ha fürdés előtt fél órával valami oknál fogva pelust kell cserélni. Szóvaal szerintem éjszakára nagyobb méretű pelust használjatok!
2010. aug. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!