Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Béres csepp jó étvágytalanságr...

Béres csepp jó étvágytalanságra 16 hónapos babánál? Esetleg más valami?

Figyelt kérdés

Kisfiam nagyon jó evő volt, de most 2 hónapja szinte semmit sem eszik. Reggel egy-két falat kenyér, ebéd szinte semmit, aztán alszik, délután jó ha egy banánt megeszik, estére ha nagy szerencsém van akkor egy fél szelet kenyér, vagy 1 db virsli. Fürdés után még tápszert kap. Már fogyott is, de a dokink szerint nem vékony van, van honnan tartalékot pótolnia.

Ti adnátok valamit az étvágytalanságra, vagy a dokira hallgatnátok?


2010. aug. 30. 08:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Igen szokták adni, de az én nagyfiamnak égett, fájt a gyomra a Béres csepptől, nem is tudom adni neki!

Mindenképp olyan vitamint válassz, amely az összes B vitamint tartalmazza, ami növeli az étvágyat!

Az új Marslakócskák szirup nagyon sok ásványi anyagot és vitamint tartalmaz, viszont van olcsóbb készítmény is!

Biztos tud a gyógyszertáros ajánlani a babádnak megfelelő vitamint étvágytalanságra!

2010. aug. 30. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a doki szerint nincs ok aggodalomra, akkor ne aggódj. HA belegondolsz a 30 fokos melegben a nyáron neked sem volt túl nagy étvágyad. Egyszerűen csak átállta a gyomra a kevesebb kajára. Majd ha éhes lesz eszik. Nyugi. A Marslakócskás vitamin nem valami kiegyensúlyozott találmány, annál sokkal jobb mondjuk a Kids Foreveres. De én nem adnék neki semmit, csak azért, hogy többet egyen.
2010. aug. 31. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Holnap beszélek a dokival, mert szegénykémnek hallom hogy korog a hasa, de nem hajlandó semmit sem enni, és ez nagyon aggaszt.

Lehet hogy csak a foga.

2010. aug. 31. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! A Béres-cseppről csak ismerős gyerekén keresztül van tapasztalatom, Ő is azért kapta, mert étvágytalan és emiatt egyre vékonyabb lett. Hát..nagyon meghízott a gyerek, és akkor finoman fogalmaztam..1 éves korában kapta, mert egy hasmenéses vírus után le is gyengült. Eleinte még nagyon örültek a szülők, hogy mennyire megnőtt a kislány étvágya, de aztán sajnos ez a jó étvágy átfordult nagyon durva falásba, most ott tartanak, hogy a 4 éves gyereket keményen diétáztatni kell, mert már most 29 kg... Ők a Béres-cseppel magyarázzák a dolgot, de persze ezt én nem hinném el 100%-osan, az viszont biztos, hogy az étvágya megnőtt tőle.
2010. aug. 31. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
a béres csepp is jó, vagy próbáld ki a vitacolan szirupot. Nekünk az nagyon bevált.
2010. aug. 31. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!