Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kremezesen kivul meg lehet...

Kremezesen kivul meg lehet valamit tenni a piros popsi ellen?

Figyelt kérdés
Kisfiamnak nagyon erzekeny a bore es amiota elkezdtuk a hozzataplalast napi tobb kaki is van. Sajnos kicsipte egy kicsit a popsijat. Hiaba cserelem egybol ahogy megerzem, hogy bekakilt megis piros nagyon a popsija. Bephanten kermmel jo vastagon kenegetem, ma este hagytam szellozni 40 percig furdes elott. Tehetek meg valamit ami segit?
2010. aug. 26. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Váltogasd a krémet. Sudocrem, Neogranormon, Bepanthen, ne használj popsitörlőt, csak sima vizet vagy kamillásat.

Ha nagyon nem múlik, akkor vagy a boraxos vagy Canestenes krém is mehet rá.

2010. aug. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszodat. Akkor holnaptol sima vizzel fogom torolgetni neki es nem popsitorlovel, van sudocrem-em is csak meg nem hasznlatam de holnaptol ezt is megbontom. Jaj, koszi a tanacsot!!!
2010. aug. 26. 22:30
 3/6 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a popsikrémeket, olyan mintha bepállna a babám bőre tőle, illetve néha próbáltam a Sudocremet, nekem nem nagyon jött be. Én hintőport tettem a popsijára. Szellőztetni én is próbáltam, de kb. 5 másodperc múlva pisilt, persze bekapcsoltam a bodyt rajta, csere volt, az alatta lévő takarót is cseréltük így.

A tisztavizes lemosás szerintem is jó, én amikor még pár hetes volt a babám, akkor csináltam, mert semmi sem használt és nagyon piros volt a popsija, na és azóta nem használok popsikrémet, mert semmit sem ért.

2010. aug. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom neked is masodik valaszado. Nekunk eddig sosem volt gond. Anyatejes+tapszeres volt es ha kaki volt nem lett tolle piros a popsi. Csak amiota elkezdett mast is enni, gondolom jobban kicsipi, lehet a foga is jon es megvaltozott a szajaba a ph ertek es ez is kicsipi. Szoval van par okozoja a gondnak csak azt nem tudtam, hogy van-e valami amit tehetnek es nem tudok rolla. A popsi torlo elhagyasa jo otletnek tunik. Holnaptol sima vizzel fogom mosni. Haaat nallunk is 10 perc utan mar pisilik, igy vigyani kell. :))) Nekunk egy nagy gumi teritonk van ami nem azik at, arra teszek 1 textil pelust es azon hempereg es egy masik textil pelussal vedekezek, mindig teritem ugyesen ra ahogy lerugja. A gumi teritot jol atmosom domestosos vizzel es leoblitem a zuhany alatt, masnapra lecsepeg rolla a viz. A textil pelust/pelusokat meg gyorsan beaztatom, kicsavarom es mehet a mosasba a tobbi dologgal amikor indul a mosogep. :)
2010. aug. 26. 23:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Kamillateás törlés popsitörlő helyett, és Sudocream. Nálunk fogzásnál a lányom popija nagyon hamar kipirosodik, az egyik szemfognál nem tudtam olyan gyorsan a pelenkát cserélgetni, hogy ne csípje ki a kaki, és estére már a felső hámréteg is megsérült, vérzett is picit. Sudocream-mel kentem, másnapra már szinte nyoma sem volt, de tényleg. A Canesten is nagyon jó, lehet felváltva a Sudo-val, vékonyan, nekem anno a védőnő ajánlotta. A hintőpor is jó, de erős pirosságnál nem hat olyan gyorsan, mint a Sudo, legalábbis nálunk.
2010. aug. 26. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom lanyok, mar sokkal jobb a helyzet, vizzel mostam ma neki es hasznaltam a sudocrem-et.

Koszi megegyszer!

2010. aug. 27. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!