Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érdemesebb eladni a fiam...

Hogy érdemesebb eladni a fiam kinőtt játékait? Egyben csomagként vagy külön külön?

Figyelt kérdés

adjak meg minimálárat vagy ne? legyen fix áras, vagy licitálós? ha vajon 1 ft-ról indítom lesz rá vevő? eléri azt az árat amit szeretnék? vagy inkább adjak meg egy kikiáltási árat?

ti hogy vásároltok szívesebben az aukciós oldalakon?

a játékok újszerűek és nem bóvli, gagyi játékok.

esetleg adjak a vevőnek majd ajándékot?


köszönöm ha segítetek nekem, muszáj eladnom, mert csak így tudok neki játékot, ruhát venni, hogy amivel már nem játszik azt eladom.


köszönöm


2010. aug. 26. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a teszveszen, néha a vaterán adom el a már kinőtt babaruhákat, vagy a megunt játékokat. Volt már olyan, h egy forintról indítottam, és hát elég rendesen bebuktam a dolgot, a vevők persze nagyon jól jártak.

Érdemes úgy csinálnod, hogy fizetés idején járjon le, és ha lehet hétvégén, délutáni, esti órákban. (tapasztalataim szerint) Az ajándékot én jó ötletnek tartom, én is alkalmaztam.

Egyébként milyen játékaid vannak? Lányos v. fiús?

ja és az árba kalkuláld bele, hogy posta ktg-gel is megérje licitálni rá.

2010. aug. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Látom, fiad! : )
2010. aug. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a játékok inkább uniszex.

játszószőnyeg,

babatornázó,

adamo hinta másolata ez vadi új, nem használtuk,

babakocsira, hordozóra akasztható forgó-játék

plüssök

építőkockák fából

játék konyha felszerelés 2 készlet


nagyjából ezek lennének, ezeket mennyiről indítsam?

2010. aug. 26. 13:08
 4/4 anonim ***** válasza:
Én először mindíg megnézem milyen árak futnak az adott kategóriában, mielőtt aukciót indítok. Aztán eldöntöm, hogy hasonló, vagy kicsit olcsóbb árat adok meg. Minimálár helyett én inkább licitálósra teszem fix árral kombinálva, nem 1 Ft-ról!
2010. aug. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!