Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három hetes a kislányom, és...

Három hetes a kislányom, és ma azt vettem észre hogy váladékozik az orra. Lehet hogy náthás lesz? Már több napja furcsa hörgő hangokat ad szopi közben, tüsszögött is, de védőnő szerint ha nem váladékozik ez nem baj.

Figyelt kérdés
2008. dec. 8. 13:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Vagy orrjárata szűk még most tisztul.Szívd le sztem neki, előtte vmi tengervizes oldattal fújd be.Nem biztos h náthás lesz anyatej nagyon védi még.
2008. dec. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az anyatej megy az orrukba és ezért van.

Ilyen nekünk is volt, nekem azt mondta a doki ne szivogassam ki neki, mert kitüsszögi illetve majd kifolyik az orrán, ha látom az orrába akkor szedjem ki fültisztitóval hogy ne száradjon bele, nálunk ez 4-5napig tartott. Most 5 hetes és nincs semmi baja. Én is megijedtem hogy náthás lesz de nem. Sőt álítólag ez kell is nekik mert ha kiszivja az ember akkor az orrnyálkahártyája nem "fejlődik" kellően és utána könnyebben beteg lesz. Persze ez kizárólag akkor van ha szoptatod. Ha tápszeres vagy ilyesmi akkor azért dokinak mutasd meg!

2008. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!