Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bio Gaia csepptöl jobban...

Bio Gaia csepptöl jobban fàjhat a pocija?

Figyelt kérdés
Sziasztok...tanàcstalan vagyok.. jelenleg két hetesnek vagyunk de nagyon durvàn fàj a pocija a babàmnak...1hétig hasznàltuk az espumisant...de nem igazán segített..most tegnap kezdtem el adni a bio galiat de olyan mintha jobban fàjna a hasa... tegnap egész nap alig aludt valamit...ràngatja és rohamokban jön rà a hasfàjàs...semmi olyat nem eszem ami okozhatja neki.. kerülöm a tejet... esetleg a szoptatós tea? már nem tudom hogit tegyek..szélvédő is van de az se igazán jön be...mert puki meg széklete van....nem is eszik mohón....

#biogaia #2hetes csecsemő
2021. jún. 3. 07:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A biogaianak kell 4-5 nap, hogy hasson. Nekünk önmagában nem segített, espumisan+biogaia kombó kellett. És még így is látszódott, hogy küzd vele, de legalább nem volt olyan durva. Kitartás!
2021. jún. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jún. 3. 08:24
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Így van,kell neki pár nap. Én egy hétig adtam neki de rosszabb volt tőle. A fiamnak az Espumisantól volt talán jobb. De sokaknak jó a Biogaia, add neki legalább egy hétig,hátha nektek is beválik!
2021. jún. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Nem tudom . majd kiderül hogy mi lesz
2021. jún. 3. 08:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én fiam úgy 2 hetes lehetett, amikor kétszer adtunk neki Biogaiát, de akkorát csórézott utána, hogy az már szerintünk inkább hányás volt, így jódarabig nem adtuk neki (egyébként ritkán fájt a hasa). Most éjszaka szopi után espumisant kap, mert nagyon küzködött, valószínűleg tele volt gázzal, széklete is ritkábban jött, de úgy nézzük, az hat. Sajna lehet, hogy többmindent kell kipróbálni. :/ Kitartást!
2021. jún. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szia5..ös...nekünk az espumisan nem nagyon jött be.keső du..tàn..17 tök..mindig brutàlisan fàjt a hasa... tegnap óta még szinte egész nap 😔😔 már lassan tanàcstalan leszek...nem sok mindent tudok pihenni és úgy veszem észre hogy a tejcsi is kezd kevesebb lenni 🤔🤔 még az infacolon gondolkodom...
2021. jún. 3. 09:41
 7/9 anonim ***** válasza:

Biogaia + Infacol combo jött be nekünk.

Most 10 hónapos és a Biogaiat még kapja.

2021. jún. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2021. jún. 3. 10:22
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rosszabb lett a biogaiától, pedig 2 hétig adtam neki.

Csak a lactase comfort enyhítette, de teljesen nem múlt el. Most 7 hónapos, még mindig érzékeny az emésztése.

Nálunk teljesen mindegy volt, mit eszem. 2 hónapig full tejmentes diétán voltam, semmi változás.

2021. jún. 3. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!