Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karalábét hogy kostoltassam...

Karalábét hogy kostoltassam meg? Levesbe vagy magába fözzem meg? Ezt is 3 napig kell? 1 hét mulva 8 honapos a fiam

Figyelt kérdés
2010. aug. 24. 13:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Erdemesebb levesben kifozni, mivel izletesebb is lesz, es nem kell kulon pancsolni vele.
2010. aug. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
K betűs ételek kóstoltatása: pár szem köménymagot kell a főzővizébe tenni és a főzőlevet nem szabad felhasználni, mert puffaszt, fájhat tőle a hasa. Szerintem elsőre így próbáld meg. Krumplival, esetleg dobhatsz mellé almát.
2010. aug. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én karalábéfőzeléket csináltam

8 hónapos kora után,amikor először kapott ez így néeztt ki:

karalábé+krumpli+pici joghurt+tojássárgája esetleg+pici éedskömény.

Később -1 éves kra után-tejföllel csináltam és habarni szoktam.

2010. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én így csináltam: Karikára vágott karalábét kicsi olivaolajon megpároltam, majd krumplival együtt minimális lében tovább főztem, és összeturmixoltam. nagyon finom lett, alig hagyott belőle a lányom, pedig finnyás:D
2010. aug. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!