Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának lehet adni...

8 hónapos babának lehet adni a Herbáriás Hurutoldó gyógyteát? Vagy van valami más ami segíthet ilyenkor?

Figyelt kérdés
Náthás,köhög, és szívom az orrát porszívóval naponta többször,mégis röfögős hangokat ad ki.Köszi
2008. dec. 7. 11:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 7.5 hós és mult héten végig hörgött én lándzsás utifüvet (Dr Theis)adtam neki 3x naponta,lassan gyógyult,de legalább nem gyógyszertől.Meg orrszívás után fuljtam neki a nasivin csecsemőknek való spray-vel.
2008. dec. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én 10 nap Ambroxol szirupozás után most kakukkfű szirupot kaptam a patikustól.Ezt a teát pedig 3 év alatt nem lehet használni.
2008. dec. 7. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi!Ezt nem tudtam,hogy mennyi idős kortól lehet adni.
2008. dec. 7. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:
2. Én is tegnapelőtt néztem meg a neten a leírását,mert szerettem volna neki adni,de nem lehet.Én nemrég (11,5 hó) kezdtem neki adni igazi termelői mézet.A mézet azért nem ajánlják 1 év alatt,mert a boltit sokszor keverik külföldről behozottal,amiben olyan betegséget hordozó növenyék pollenje lehet,ami nálunk nincs.Ha tudsz venni valódi magyar termelői mézet csinálhatsz neki mézes hársfa teát,mert az is hurutoldó hatású.
2008. dec. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!