Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tisztítsam a babám...

Mivel tisztítsam a babám ruháit, hogy folt mentesek legyeneke?

Figyelt kérdés
Az első babámnál arielt hasznltam az áztatáshoz, utána valami olcsóbb mosóporral átmostam.Akkor nagyon bevált az ariel, mert szinte egy darab ruha nem maradt foltosnak. Most meg mindent kipróbálok és sajna nem tudom kiszedni a színes ruhából a foltot.
2010. aug. 23. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Én most vettem a corában 2 literes folttisztítót Mr Wash Max a neve,narancssárga flakonban van.Nem drága mert 800ft körül volt,viszont mindent kiszedett eddig,még a régi foltokat is.Szerintem egy próbát megér.
2010. aug. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én meg a tescos piros folttisztítót használom, egyedül a paradicsomot nem hozza ki:( (még a penész fekete pöttyeit is kiszedte).

De a corást is kipróbálom majd.

2010. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem a wanish szappan nagyon bevált mindenhez,majd lehet olyat kapni,hogy biopon áztató fél kiló kb 500ft ,mert volt ,hogy egy két napig áztak ha nem jött össze rögtön egy adagnyi mosás.Majd én tescós sensitive mosószert használtam.

Azóta ugyan ezt fogom ,csak váltottunk persil mosószerre és az övét is azzal fogom mosni-mert egy hét és jön a tesó.A nagyét már nem nagyon áztatom.39hkm

2010. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

DM es epeszappan, gallseife van ráirva, az ott dolgozok csak folttisztitoszappanként tudják:D

180 ft, nem vegyszer!Nagyon jó minden foltot kiszed, még a hozzátápis zols, lila stb kakit is a moshato pelusbol.Egy próbát megér.

2010. aug. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!