Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Spenótot hogy készítsem el,...

Spenótot hogy készítsem el, és mivel párosítsam?

Figyelt kérdés
2008. dec. 6. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Spenótleveleket megpárolod,és egy kis főtt krumplival leturmixolod a kellő állagúra.

Ha nagyobb már a baba,akkor mehet mellé egy kis tojássárgája,és a krumplit sem kell turmixolni,csak villával vagy fokhagymanyomóval összetörni.Mikor ez megvan keverhetsz bele egy mokkáskanál extra szűz olivaolajat vagy szőlőmagolajat.(Fél éves kortól ajánlott minden adag főzelékbe egy mokkáskanál olaj vagy vaj.)

Párosítani szerintem semmivel sem szokták.

2008. dec. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ahogy az előző írta, de én 9 hós kora óta még egy kevéske fokhagymát is teszek neki hozzá a főzővízhez, imádja.
2008. dec. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En fagyasztott spenotbol készítem: atfozom az utasítás szerint (7-10perc), majd leszurom és jol lenyomkodom a levét. Fozok krumplit, hagymával, majd ezeket tápszerrel osszeturmixolom a megfelelo suruségre. Most már 9 honapos lesz a picur, tettem neki bele fott tojássárgáját is. nagyon szereti. Lehet variálni még esetleg husival vagy csirkemájjal is.
2008. dec. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!