Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptam zöld tubusos Gabi...

Kaptam zöld tubusos Gabi lanolinos krémet. Ezt használhatom a babáim fenekére?

Figyelt kérdés
2010. aug. 21. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kentem néha, de inkább testápoló krémhez hasonlít.
2010. aug. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én még mindig gyógyszertári fürdetőt használok és már nagyon rég nem használok popsikrémet. 6,5 hós a babám. Így is szép a popsija, nekem olyan mintha a krém feláztatná a bőrét, mintha bepállna. Most használtam először hintőport is, kaptuk Johnson. 3 hós volt, amikor Gabi jó éjszakát (azt hiszem ez volt a neve) fürdetőt használtam, másnapra pár pötty ki jött rajta.

Te látod, ha nem irritálja 1-2 napon belül, akkor bírja a bőrük.

2010. aug. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi is használtuk ezt popsikrémnek,mert a gyógyszertárban így adták el.Nagyon jó illatú,de inkább lágy,emulziós krém,nem képez védőréteget a bababőrön,nem zsíros.Ettől függetlenül mi elhasználtunk 2 tubussal,és nem pirosodott ki a babám bőre,de ez alkattól (is) függ.
2010. aug. 21. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez nem popsikrém, hanem bőrápoló. Nem biztos, hogy a popsijának jót tesz.


A zincoxidos Gabi a popsikrém.

2010. aug. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 21. 22:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!