Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy a 4 hós fiam...

Normális, hogy a 4 hós fiam megint koszmós?

Figyelt kérdés
Babe samponnal sikerült tőle megszabadúlni, de a jelek szerint mégsem teljesen. Hogyan tovább? Most hiába mosom neki a samponnal nem jön le, ez sokkal makacsabb...minden másnap fürdünk
2008. dec. 5. 08:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én lányomnak is van-volt.Elég makacs volt, olajoztam, samponoztam, de nem sokat segített. Most viszont 1 hete mindennap mosom a haját a Babe-val, fürdés előtt 10 perccel bekenem, sapit rakok rá, majd fürcsikor sűrűfogú babafésűvel kapargálom, persze nagyon óvatosan,majd alaposan leöblítem. Megtörlöm és a puha kefével is jó alaposan átfésűlöm.Reggel, mikor ébred megint puha kefével fésülöm. Úgy néz ki, hogy használ.:) Már alig van a fejbőrén.Remélem tudtam segíteni.
2008. dec. 5. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia az én gyerekeimnek is volt, bekentem olajjal, jó vastagon, és mintha masszíroztam volna óvatosan vakartam neki, és pár hét alatt teljesen elmúlt. Ők játéknak fogták fel, és később is igényelték.
2008. dec. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én kisfiamnak is volt 4 hósan. Olajjal bekentem, sapkát rá, majd egy óra múlva egy használaton kívüli fogkefével centiről centire felmasszíroztam az összes koszmót és samponnal kimostam. Egy szem sem maradt.
2008. dec. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!