Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vett már valaki az új típusú...

Vett már valaki az új típusú dm-es babylove pelusból?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy van új verzió, kisebb is a csomag, mint régen, pedig ugyanannyi van benne. Elvileg vékonyabb a pelus, mint az eddigi. Leginkább az érdekelne, hogy a mérete megegyezik-e a régi babylove pelussal, meg hogy milyen a nedvszívása...

És van újra megapack :D


2010. aug. 19. 12:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

lehet hogy nem ugyanarra gondolunk de én is azt veszem


babylove jumbo pack 84 db-os kartondobozos két csomag van benne a pelenka meg felül egy mező v. rét van és állatkák vannak benne.


az tényleg vékony egy cm az egész de ugyanakkora lett méretileg.


a lányom 13 kg mi a 7-18 kg-ig méretet MAXI- vesszük az rá tökéletes.

2010. aug. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Szia! Most van újra megapack is (3x42 db-os) és van a 2x42-es jumbo pack is. De más a csomagolása, mint eddig, kisebb is a csomag, meg rá van írva, hogy új. Én is a 4-est veszem, csak most nem tudom, az új típusból is ugyanakkora-e a négyes... Bár ugyanúgy 7-18 kiló van ráírva.
2010. aug. 19. 13:28
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ma vettünk a megújult Babylove pelusból :-)

A 7-18kg-os Maxi pelenkát vettük, dobozos verzió 126 db (3X42db). 5699Ft egy dobozzal belőle, vagyis 25%-os kuponnal 34Ft darabja.

A vastagságán nem vettem észre változást és méretre is megegyezik az eddigi Maxi pelenkával.

Viszont kellemesebb, puhább lett a pelus :-)))

A nedvszívásáról még nem tudok írni, mert éjszakára kapta a leányzóm a popsijára... de remélem, hogy ez is simán bírja majd az éjszakát.

Ha érdekel holnap megírom, hogy pisi/kaki kapacitás terén mit tapasztaltam ;-)


Jó babázást és szép hétvégét Neked!

Egy 10 hónapos tündér anyuja :-)

2010. aug. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
én is ezt veszem,de semmi változást nem vettem észre!ha nem írod,h új akkor nekem fel se tünik!mondjuk annyi feltünt,h tovább bírják a pelusok,de le se esett,h talán változás volt és emiatt!
2010. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

a lényeg,h nem lett rosszabb.....

elözö voltam

2010. aug. 19. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! Én is be akarok ruházni joker kuponnal még augusztusban egy nagy csomagba (126 db-os), amíg a dupla pont jár. Csak előtte gondoltam, megkérdezem, mekkora a mérete, nehogy kicsi legyen. Mekkora gyerkőcre használjátok? Én már jópár hónapja ezt veszem, most 10 hónapos a fiam és olyan 9,5 kiló körül lehet.

Nálatok mennyi hely marad a tépőzár végei között a pocakon? Szóval mennyi lóg ki a mintából?

2010. aug. 20. 12:13
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!

A tegnapi 22:23-as válaszoló anyuka vagyok :-)

Tegnap a válaszom végére azt írtam, hogy 10 hónapos a lányom, de most számoltam utána, hogy már inkább 10 és fél hónapos! Most olyan 9,3 kg körüli testsúlya (testhossza kb. 76 cm).

Babylove pelust kb. júniustól vásárolok, mert ekkor volt több pisis balesetünk reggelre a Pampers pelenkával. Több ismerősünk is ajánlotta a DM-es pelust, így vettem...

és szerencsére jónak bizonyult. Azóta nappalra is ilyen pelenkát kap a csajszink. Tényleg nagyon megbízható pelus, még nem okozott csalódást :-D

Ha feladom a lányomra a pelenkát, akkor kb. 4-4,5 cm minta látszik ki a csíkból.

Azt hiszem még sokáig jó lesz ez a méret a bébimre, de a 18kg-os felső határt azért kétlem ;-)

Ismerős család kislánya olyan 10,5-11 kg és már a Maxi plus méretet használják!

Még annyit, hogy pisi/kaki szempontjából a megújult DM pelus ugyanolyan jó, mint eddig!!!


Szép hétvégét és örömteli gyerkőcnevelést :-)))

2010. aug. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Mikor született a lányka pontosan? A fiam is lassan 10,5 hónapos :D

2010. aug. 21. 10:12
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


A lányom 2009. október 4-én (8 óra 15 perckor) született, születésekor 2900g és 50 cm volt ... jól megnőtt már azóta :-D

Budapesten a Szt. Margit kórházban szültem (Óbudán élünk).


A Te fiad is szép nagylegény már :-)))

Lassan törhetjük a fejünk az 1. születésnapjukon ;-)


Én is kíváncsiskodhatom?

A Te fiacskád mikor és hol született? ...és hol éltek?

...vagy már lehet, hogy inkább privit kellett volna írnom!?... mert jól eltértünk az eredeti kérdéstől!!! :-D

2010. aug. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Szia! Okt. 8. Szigetvár, 2840 g és 54 cm :) Pécsen élünk, csak Szigetvárra jártam dokihoz.
2010. aug. 24. 09:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!