Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen térnek át a...

Mennyi idősen térnek át a babák a 4 óránkénti evésre?

Figyelt kérdés
3,5 hósak vagyunk és sokszor ha nem alszik a babám akkor 2,5 óra múlva már enni kér?
2008. dec. 4. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
szép lassan tudod szoktatni. Elöszőr legyen 3 óra, majd 3és fél és így tovább. Ha nem nagyon sír csak nyüszörög akkor ved dfel, ringasd egy kicsit, azzal is tudod húzni az időt! csak akkor etesd meg ha már nagy a hiszti!
2008. dec. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem szóló válasza nekem nem igazán tetszik, ugyanis nem jó a babának, ha addig vársz, hogy már nagyon nagy a hiszti. Nem tudom, hogy miért esik nehezedre 4 óránál sűrűbben etetni, de akkor éhes, etesd meg. Majd, ha már felkészült rá a szervezete és eleget tud raktározni, akkor elég lesz neki 4 óránként. Észre fogod venni, mert akkor nem fogadja el a kajcit, ha nem kell neki.
2008. dec. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én sosem az órát nézem az etetésnél, hanem a baba jelzéseit. Egyébként a régi nézet szerint 4 hónaposan kellett áttérni a 4 óránkénti evésre, de most már az igény szerinti szoptatást tanítják. Sokkal jobb a babának a közérzete, ha az ő igényeit tartod szem előtt, nem az órát nézed.
2008. dec. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi 7,5 hós babánk még mindig igény szerint eszik. Nappal 2,5-3-3,5 óránkánt, attol függ mennyit sikerült enni előzőleg és mennyire volt aktív a tevékenysége. Éjszaka 7-8órát alszik egyben és hajnalban enni kér - nem elég neki a víz.
2008. dec. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!