Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is 2óra hosszáig...

Más babája is 2óra hosszáig büfizik? A 3órából kettő büfi, egy alvás. És nem állja ha az ölembenvan, akkor mégis hogy büfiztessem?

Figyelt kérdés
pedig látom,hogy bántja a büfi,de veri ki magát a kezemből.Fekve meg nem fog jönni.Valami jó tipp?
2010. aug. 19. 09:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Fekve nem jön ki a büfi.

Nem kell hogy az öledben legyen sétálgass 5 percet esetleg tizet simogasd a hátát. ha nem megy akkor fektesd le és figyeld.


Mondjuk nem tudom mekkora baba... 5-6 hósokat már nem kell büfiztetni - nem is hagyják magukat.-

2010. aug. 19. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy jött ki a büfi, hogy szopi után kb 5 percig büfizttettem, vagy sikerült vagy nem. Ezután lefektettem és kb. 5 perc múlva megint fölvettem. Az esetek többségében ilyenkor büfizett.
2010. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
5hetes most én is le föl pakolom,de így is 2óra:(
2010. aug. 19. 09:28
 4/11 anonim ***** válasza:

Mintha az én picurom lenne!!!! Nálunk is ez volt, képzelheted, mikor még nem jöttünk erre rá, este volt, hogy 2 órát tologattam a lakásba ő meg üvöltött, azt hittem nehezen alszik el! :-))) Szegénykém mit szenvedhetett 2 hétig míg egyszer tovább maradt kézben és rájöttünk. Hát igen- kezdő anyuci-! :-(

Mi is le tesszük majd felvesszük. Próbáld meg oldalra fektetni illetve hasra . Mi 8 hete korunk óta hason vagyunk és szépen jönne ki a böfik (most már kinyomja magát, van hogy elalszik, felkel, böfi és alszik tovább).

2010. aug. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
En a nagylanyomat mindig hasra raktam es ugy büfiztettem.Soha nem volt gond a büfivel.
2010. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
persze jött ki hason is,de egy kóbor böfi mindig bent marad:(
2010. aug. 19. 10:04
 7/11 anonim ***** válasza:
Én sok gyakorlott anyukát illetve védőnőt és dokit is kérdeztem, és mindenki azt mondta, hogy 10 perc böfiztetés és ha nincs böfi, akkor nincs. Fektesd le, vedd fel, fektesd le, ezt ismételgesd, miközben picit ütögeted a hátát. Ha bent marad a böfi, akkor sincs tragédia, ha háton fekszik, akkor reflexszerűen oldalra fordítja a fejét, ha bukik is a böfivel, ha hason van, akkor meg kifolyik a száján a cucc.
2010. aug. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
igen csakhogy az én gyermekem felkel a bukásra és nem alszik vissza,hanem sír.Sőt elalszik mellettem,de mihelyt rakom a kiságyba felkel!!!!!!!!tisztára kivagyok:(
2010. aug. 19. 10:16
 9/11 anonim ***** válasza:
9:40 vagyok. Azt nem próbáltad esetleg , hogy ha bukik megkínálod egy korty vízzel, mert lehet hogy őt az a savas íz a torkán zavarja utána? Vagy tejcsivel.
2010. aug. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam 5 hónapos, de első perctől a büfizéssel bajlódtunk mi is. Az Istennek nem akart kijönni, akármeddig sétáltunk vele. Bezzeg ahogy elaludt, tuti, hogy egy fél órán belül arra ébredt, hogy a bennrekedt büfi ki akar jönni és innentől már nem volt visszaalvás. Sajnos még most is képes 2 órával az evés után is büfizni, pedig már nagyobb, és evés után kb. másfél órával megy csak aludni. Ennek ellenére még most is van, hogy éktelen sírással kel fel, kiveszem a kiságyból és büfög egy akkorát, mintha előtte még egyet sem büfizett volna. Persze ezután nem sokkal már követeli is a kaját. Úgy látszik, hogy minden babának más az emésztése, pedig mi már hozzátáplálunk, és nekem még a tápszertől mindig többet büfög, mint a rendes kajától. Valószínűleg azt nehezebben emészti. Segíteni nem tudtam, de azért írtam le a mi esetünket, mert lehet, hogy a te babád is ilyen módon emészt. Egyszer csak jobb lesz! Kitartás!!!
2010. aug. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!