Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babóm 5hetes lesz,3kiló5tel...

Babóm 5hetes lesz,3kiló5tel született, most 3.90. De anyósom szerint nem fejlődik, mert nem egy dagadék. Szerintetek felődik?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a súly számít, amivel hazavittétek, ahhoz képest mennyit hízott? Min. fél kilót, ha jól sejtem. TÖKÉLETES, mondd meg az anyósodnak!


És ha rám hallgatsz, már most leállítod határozottan, de nem bántón.

2010. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, igen fejlődik!!!


Nem a pontos grammok a lényeg (bár első babánál ezt nehéz megérteni, én is folyton méregettem), hanem az, hogy lehessen látni egy minimális hízást, vagy az sem baj ha 1-2 hétig nem hízik, mert néha stagnál a súlyuk, aztán megint gyarapszik.

Gondolom gyerekorvoshoz jártok folyamatosan, ő biztos észre fogja venni ha valami nincs rendben.


Anyósra sose halgass, mert ő még a régi szellemben él! Nem értik meg hogy ma már a 21.század van és másképp nézünk és értelmezünk dolgokat.

2010. aug. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos számomra érthetetlen okból az Anyósok rivalizálni szeretnének a Menyükkel, mindenféleképpen be akarják bizonyítani, hogy ők sokkal jobb Anyák voltak, vannak, lesznek. Az első gyerekemnél annyira jó lett volna egy kis megerősítés, ezért sajnos nagyon számított mindenki véleménye, Anyósom lefitymálása is. Aztán mikor már elég sok mindenen átmentünk a kislányommal, akkor jöttem rá, hogy a megerősítést a gyerek fogja adni, mindenki más meg le van tojva. Figyelj az orvosra és a védőnőre, ők hidd el elég alaposak ilyen téren, biztos észre vennék, ha bármi probléma lenne. De miért lenne, biztos vagyok benne, hogy Te is kiteszed szíved, lelked a gyerekedért, minden rendben lesz. Ne aggódj.
2010. aug. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!