Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik tápszerből 1 adagos...

Létezik tápszerből 1 adagos kiszerelés vagy csak a termékminták ekkorák?

Figyelt kérdés

Hosszabb útra megyünk és praktikus lenne, ha nem kellene kanalazni a nagy zacskóból minden alkalommal (és szétszórni a fehér port mindenhol), hanem csak beleönthetném az üvegbe.

Tudtok ilyenről?


2010. aug. 17. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs egy tasakos:-( Viszont, ha kiporciózod otthon pl.kis dobozba Akkor csak össze kell önteni. Mi sokat szoktunk menni a babával hosszabb útra is, és a vizet(kimérve)termoszba teszem, a tápszert meg pici dobozba:-)
2010. aug. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az előző utazásnál így csináltam, de a dobozból a keskeny nyakú cumisüvegbe átönteni kész mutatvány volt, mindenhova szétszóródott így is.

Csak ilyen cumit hajlandó használni a fiam, nem tudom lecserélni a nagyobb Aventesre sem.

Valami ötlet valakitől, hogy mibe tudom kiadagolni amiből könnyen átönthető?

2010. aug. 17. 11:34
 3/8 anonim ***** válasza:

Hippnek van folyékony tápszere, 10 hótól adható, csak elég drága.


[link]

2010. aug. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

van folyékony tápszer(hipp,milupa),nagyon finom,én is kostoltam,dm-be,brendonba kapható,mindjárt belinkelem

meg a netlé folyékony tejpépje,azt is csak átöntöd..

mennyi idős a babád??

2010. aug. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
minden nagyobb áruházban is kaphatóak,müllerben,dm-ben is
2010. aug. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2010. aug. 17. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ötleteket ez nem jutott eszembe:-)A Nestlé kekszeset próbáltuk egyszer azt nem itta meg, úgyhogy ezekkel nem foglalkoztunk többet, de újra megpróbáljuk hátha most már tetszeni fog neki.

Egyébként 9 hónapos a kisfiam.

2010. aug. 17. 16:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!