Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Három vagy négykerekű babakocs...

Három vagy négykerekű babakocsi? Melyikkel könnyebb közlekedni? Espiro Magic jó?

Figyelt kérdés

[link]


vagy ez


[link]


Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!


2010. aug. 13. 20:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Nekünk a 2.van,pont ebben az ocaen szinben.Élöben még szebb!Pár napja vettük és IMÁDJUK!Mi kipróbáltuk az üzletben és a 4kerekü sokkal stabilabbnak tünt,ezért döntöttünk emellett.Nagyon könnyü irányitani és súlyra is.Ez a legkissebbre összecsukható kocsi azok közül,amiket idáig én láttam.Egy hátránya van,az pedig a bevásárló kosár.Inkább mondanám kicsinek mint elfogadható méretünek.De ha ez nem szempont,akkor nagyon jó választás.

Ezt a kérdést én irtam ki:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. aug. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia!A kisfiamnak az első van!Szintén a 2010-es és óceán színű:Én nagyon meg vagyok elégedve februárban a nagy hóban(akkor vettem)gond nélkül közlekedtünk.Könnyen irányítható,stabil és kényelmes.Mi gyakorlatilag csak tömegközlekedéssel járunk és minden simán megy,csak ajánlani tudom.
2010. aug. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat, hasznosak:). Még egy kérdésem lenne. Melyiknek összecsukható a tolókarja?


[link]

Itt olvastam, hogy összecsukható, de máshol nem írják.


Szívesen fogadok még véleményeket:)!

2010. aug. 13. 21:31
 4/14 anonim ***** válasza:
A nem szarvacskásnak is középen összecsuklik,ha erre gondolsz.Lapra és közben ernyöre is csukódik a babakocsi.Nekünk tegnap tele volt a csomagtartó és az anyósülésre kellett berakni.Simán elfért úgy,hogy kivülröl nem is lehetett látni,h.ott egy babakocsi van,és apa sem vette észre vezetés közben,h.ott van.Szerintem ez mindent elárul a méretéröl:)
2010. aug. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
21.22 vagyok.Mindkettő összecsukható a magic 3 és a magic 4 karfája is.Lényegében szélességében és hosszában is "összehajtódik" a kocsi amikor összezárod.
2010. aug. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon szépen köszönöm, sokat segítettetek:)!

Holnap körbetelefonálom a boltokat, hogy ki tudná előbb kiszállítani:)! Már nagyon várjuk. Kisfiam 7.5 hónapos, már nagyon szépen ül, folyton felkapaszkodik a mostani kocsinkból. Sajnos ebből 2 hét alkalmankénti használat után kiszakadt a biztonsági öv:S! Nem, inkább nem írom le milyen "márkájú" :) :S.

2010. aug. 13. 22:17
 7/14 A kérdező kommentje:
Hoppá, lenne még egy kérdésem. Az egyik elől 1 kerekű, a másik 2 kerekű. Akkor is sokat számít a 2 kerék, ha ilyen közel vannak egymáshoz? Remélem eltudtam mondani mire gondolok. Férjem ragaszkodik a 4 kerékhez, de vajon számít, hogy olyan közel vannak?
2010. aug. 13. 22:22
 8/14 anonim ***** válasza:
Én vagyok a "3" kerekű.Igazad van mert valójában ez is 4 kerekű igaz az első kettő közelebb van egymáshoz mint szimpla 4 kerekűnél.Szerintem ez ugyanolyan stabil mint a másik.Én mindkettőt kipróbáltam és nekem igazából ez tetszett jobban.Szerintem bármelyiket választod jó döntés!!Mi tényleg nagyon szeretjük az egyetlen hátránya ahogy azt előttem írták ,hogy pici a kosara.
2010. aug. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nekünk Magic 3 van, piros. Remek, könnyen irányítható kocsi, kicsire összecsukható. Imádjuk! Nem fogod megbánni szerintem, bármelyiket is veszed!
2010. aug. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, sokat segítettetek:)!

Végül a 4 kerekű mellett döntöttem, férjem ragaszkodik ehhez a típushoz:).

2010. aug. 14. 14:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!