Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyibe kerül a pneumococcus...

Mennyibe kerül a pneumococcus oltás koraszülött babáknak? (ha mégse lesz ingyenes. )

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 18:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
már ingyenes, megérkeztek a vakcinák, a 8 hónapos fiam holnap kapja meg az emlékeztetőt (1 hónapja kapta az elst) ő nem volt koraszülött.
2008. dec. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes,de sjanon nem minden körzetbe érkeztek meg a vakcinák. Mi kb 2 hónapja ( okt óta) várjuk, de még nem katuk meg. A doktornénink mondta az ő körzete még nem kapott, de a város más körzeteiben már az emlékeztetőket adják. Erről ennyit.
2008. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ingyenes, meg kell igényelnie a dokidnak. Amúgy a koraszülötteknek eddig is ingyenes volt.
2008. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A Kismama újságban olvastam, hogy talán 5ezer forintba kerül koraszülötteknek. De nem vagyok biztos benne, ez egy tavalyi újság volt, nem emlékszem pontosan az összegre.
2008. dec. 1. 19:45
 5/8 anonim ***** válasza:
biztos, hogy ingyenes, de különben is csak 2 hónapos kortól adható. akkor meg már nem számít, hogy koraszülött volt-e.
2008. dec. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ingyenes, mi novemberbe megkaptuk. januárban a következőt kapja
2008. dec. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Már ingyenes. Mi kilenc hónaposan kaptuk az elsőt, tíz hónaposan a másodikat és két évesen lesz az utolsó emlékeztető. Egyébként én úgy tudom, hogy korábban 16000 Ft volt. Aki pedig a jogszabály hatálybalépésekor már betöltötte a 2 életévét, annak továbbra is fizetni kell érte.
2008. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Már nincs jelentősége annak, hogy koraszülött-e vagy sem a kérdés szempontjából. Mindenkinek igyenes, aki a jogszabály hatályba lépésével még nem töltötte be a 2. életévét.
2008. dec. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!