Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A krumplit langyosan adjam?...

A krumplit langyosan adjam? És hogyan oldható meg, h ne hűljön ki?

Figyelt kérdés
Ha anyatejjel keverem akkor gondolom langyos legyen.De ha almával?
2010. aug. 13. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
mikród van? esetleg ujramelegíthatnéd nem? de ennyire ne legyél már önállótlan:-)
2010. aug. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen van mikróm és önállóan be is tudom kapcsolni!!!Csak lehet babám evés közben nem venné jó néven ha elrohangálnék melegítgetni a kajáját,ugyanis vagy fél óra míg megeszi az adagját!
2010. aug. 13. 14:03
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

az hogy két percre felállsz mellőle sem lelki sérülést nem okoz sem az étvágyát nem veszi el.

Egy kis gyakorlatiasság és bátorság. Menni fog!

2010. aug. 13. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valószínű azért írtam ki a kérdést mert nincs "gyakorlatiasság"-om,mindegy.
2010. aug. 13. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg egy tálba tegyél melegvizet és állítsd bele a tányérját úgy talán nem hűl ki olyan gyorsan.Még nem próbáltam de hátha működik:)
2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
nem biztos, hogy melegen szereti. az én kisfiamat egyáltalán nem zavarta, hogy kihűl(t) a kajája. Vannak ilyen melegentartó tányérok, azok állítólag elég jók ilyen helyzetre, talán azt érdemes beszerezni.
2010. aug. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
46%
Én cumisüveg melegítőben melegítem a babakaját, mindig van erre a célra üres üvegem, így az általam kotyvasztott dolgokat is ebben melegítem. Nekem olyan van, ami melegen is tartja. Anyatejet ne mikrózzál, én igazából a kaját sem szeretem mikrózni, csak akkor csinálom, ha máshol vagyok. De anyuéknál pl. mindig azt csinálom, hogy melegítek a mikróban vizet egy csészében és beleállítom az üveget. Így langyos marad.
2010. aug. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!