Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha le szeretném szoktatni 9...

Ha le szeretném szoktatni 9 hónapos kisfiamat arról hogy kézben aludjon el tényleg csak sírások árán tudom megoldani?

Figyelt kérdés
2008. dec. 1. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát sajnos valószínűleg igen,mert megszokta,hogy anyuci karjaiban csicsikál és nehéz lesz leszoktatni erről sírás nélkül meg szerintem elkerülhetetlen lesz,már régestelen rég le kellet volna szoktatni róla!
2008. dec. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos szerintem is csak úgy tudjátok megoldani,és biztosan nehéz lesz neked is,és a picinek is:-(

Talán ha fokozatosan próbálkozol,akkor biztosan megszokja,hogy nem a kezedben alszik el,hanem a saját kis ágyába.

Sok türelmet és kitartást kívánok neked!

2008. dec. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Próbáld azt, hogy nem veszed ki a kiságyból, de ott vagy vele, simogatod, nem hagyod Magára. Így nem lesz annyira lelkiismeretfurdalásod, és majd egyre kevesebbet sír. Nézd meg "A Suttogó mindent megold" c. könyvben, hogy mit tegyél pontosan, konkrétan erre is kitér.
2008. dec. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nehéz lesz de én ugy oldottam meg hogy elfeküdtem mellé persze nem másztam be mellé a kiságyba:))))))

utána már kicsit könnyebb lett de igy is volt sirás minden este 2 hétig de mindig csak 2-3 percig orditott utána reggelig szunditott sok sikert és kitartás én a gyerekkel együtt sirtam elöször de utána meg egyszerüen kimentem és messziröl hallgattam

2008. dec. 1. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!