Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, nagyon fáj a...

Mit tegyek, nagyon fáj a torkom és a baba is tüsszög, félek betegek leszünk, hogy csináljam, hogy minél hamarabb kilábaljunk belőle?

Figyelt kérdés
szedjük a homeós dolgokat-oscillococcinum-rem.jól írtam,homeogene9 és stodal syrup,én mézes citromot szopogatok,leforrázott kamillás tálat raktam a radiátorra,megy a hideg párásító,itatom gyakran a babát,de félek nehogy neki is fájjon a torka mint nekem,szoptatok ,remélem azzal nem rontok a helyzeten.Mit tehetnék még?4.5hósak vagyunk
2008. nov. 30. 23:18
 1/7 A kérdező kommentje:
JA a baba hörög-olyan mintha az orra lenne bedugulva,napjában többször orr porszívózom neki,de nem sok minden jön ki,sós vizes oldatot használok előtte,és néha köhög is..én száraz köhögésnek véle....
2008. nov. 30. 23:19
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem múlt héten volt 2 napig torokfájásom, majd miután az elmúlt, jött a hőemelkedés, szintén 2 napig. A torokfájásra mézet ettem magában (a torkomnak nagyon jót tett, csak a gyomromnak nem ízlett). Ez mellett van itthon olyan teakeverék, amit Pesten a Pólus Centerben vettem (Pikk Dáma teakereskedés). A tea neve: Hűs Citrus-Koktél gyümölcstea. Összetétele: hibiszkusz, alma, csipkebogyó, citromfű, citromszeletek, granulátum, nyomokban gabonaszármazékot, keményítőt, glükózszitupot tartalmazhat. Ezt a teát ittam úgy, hogy tettem bele sok mézet, és citomlevet csavartam bele. A sok folyadék jót tesz ilyenkor. A babának nem tudok mit tanácsolni megfázás ellen, de jó ötlet a kamillatea párologtatása, amit a radiátorra tettél. Szerintem hívd fel telefonon a gyerekorvost, és kérdezd meg, mit lehet tenni, hogy a baba el ne kapja. Üdv.: 38 hetes kismama
2008. dec. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
KÖszi!Nekem a pólus center igaz messze van,de igyekezek sok teát inni.
2008. dec. 1. 09:29
 4/7 anonim ***** válasza:
A babának ajánlom a baby Luuf balzsamot. a mellkasára kell kenni. Én még ilyenkor adtam a fiamnak cebion cseppet és calcimusc-ot.
2008. dec. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hol lehet ilyen balzsamot kapni? Mentolos? Érdekelne nagyon! Előre is köszi!
2008. dec. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia a DM-ben lehet baby Luf balzsamot kapni!!

És nagyon jó ,én is ezt használtam a kicsikémnél és hamar meggyógyult !!Meg amit a kedves 2.válaszoló leirt az mind mind jó Üdv egy 6 hós babuci boldog anyucija

2009. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mennyibe kerül ez a balzsam??Hányszor lehet egy nap használni?
2009. febr. 9. 23:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!