Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miskolcon tudtok valahol...

Miskolcon tudtok valahol olcsón "noname", de azért jó minőségű pelenkát?

Figyelt kérdés

Aki ismer olyan boltot, ahol árulnak ilyet, kérem segítsen!

Köszönöm előre is!


2010. aug. 11. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:
A tokaj környékén volt egy bolt egy 10emeletes alatt.Nem tudom pontosan az utca nevét de leirom hogy hol,hátha ismerös vagy ott.Szal tokaji villamosmegálló után egyel az ujgyöri felé.Pont ott van a megálló a 10es elött.Át kell menni a ház másik oldalára,mert onnan van a bolt bejárata.Hogy ott van e még a bolt azt nem tudom,mert azóta pestre költöztünk.Remélem tudtam segiteni.
2010. aug. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Victory82 ***** válasza:
Szia!Nem tudom milyen pelusra gondoltál.Én dolgoztam az újgyőri főtéren lévő Pelus diszkontban,csak ajánlani tudom neked.Van zsákos pelus,első osztályú,mi azt használtuk a kisfiamnál,nagyon bevált.Kb.35 ft darabja,a csomagosok is ilyen ártól kezdődnek!Ha van kedved nézzél be!Üdv.Viki.
2010. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vasárnap a lengyelpiacon szokták árulni! Jó pelusok! Van sima bugyi pelus. 1. 2. 3. osztályú, vasalt, zsákos!
2010. aug. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!