Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Örökmozgó babát mivel lehet...

Örökmozgó babát mivel lehet lekötni?

Figyelt kérdés
14 és fél hónapos a kislányom,de mióta elindult, semmi nem köti le a figyelmét, csak szalad az orra után..
2010. aug. 11. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Hagyd szaladni,ez náluk természetes. Ha majd lecsillapodik,akkor fog játszani is.
2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

ez még igy is lesz egy ideig ...


én úgy szoktam hogy figyelem hadd mozogjon hadd menjen csak akkor avatkozok közbe ha veszély fenyegeti ha mást sodor veszélybe vagy ha elesett de ált. akkor is szó nélkül feláll és ment tovább.


biztos nem ültetném le... nem marad meg. -tapasztalat-

2010. aug. 11. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyrészt egy 14 hónapos már NEM baba!

Másrészt ilyen idösen az a normális, hogy menni akar, elvégre gyakorolnia kell.

Nézegethetsz vele könyveket, elmehetsz vele sétálni vagy hagyod a gyerekszobában menni - te meg csinálod a dolgodat.

2010. aug. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az enyém lassan 15 hónapos, de dettó. Viszont nehogy egyedül hagyd tekeregni, az enyém is körbejárja az egész lakást, de nagyon oda kell figyelni, mert nyúkál a konyhaasztalra, és volt már majdnem olyan, hogy fent hagytam a kávéscsészém, ő meg elkezdte lefelé húzni...Hát, még 2-3 hónapig ez lesz. Pár napig "eszközökkel" egyensúlyozott, mostmár anélkül próbálja.... és végigmegy az egész lakáson fogódzkodás nélkül szinte.

Szerintem köv. dolog a futás lesz....:S Dehát

2010. aug. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Folyt.(csak férenyomtam) Dehát neki most nagyon érdekes, hogy mindent megnézhet a maga lábán :)
2010. aug. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

menjetek ki a játszóra, hadd szaladgáljon. most ez érdekli.

én már előre félek, mi lesz ha jön a rossz idő....benn a lakásban pff.... decemberben lesz 2 éves az örökmozgó kislányom, nem tudom, mi lesz. jelenleg délelőtt délután 2-3 órát vagyunk a játszón. ha majd ezt nem lehet....jujj.

2010. aug. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az enyém is csak megy egész nap, reggel max fél órát játszik , azon kívül megy (még jó hogy nyár van :) én sokat sétálok vele az utcán is
2010. aug. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!