Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hónapos babát, (egyedül még...

5hónapos babát, (egyedül még nem tud ülni), milyen babakocsiba hordjátok?

Figyelt kérdés
Az enyém a mélykocsiba már nem marad üvölt,állandóan emelgeti a fejét. Tehetem sportkocsiba?
2010. aug. 10. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
úgy állitottam be az ülés dőlésszögét hogy bár kilásson de ne a full ülés dölésszöge legyen hanem a fekvő és az ülő között.
2010. aug. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, rakhatod, úgy, hogy támassza a hátát a babakocsi háttámlája.
2010. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.



En 5 honaposan kezdtem el a babahordot hasznalni, addig csak fekudt a kocsiban.

Apukam felszoktatta a lanyomat (nem is csoda, hisz akkor latta eloszor es mindig kezben volt) es uvoltott a kocsiban, hogy nem lat ki.

Azota nalunk megoldodott a helyzet.

1 honapja hasznaljuk a babahordot es minden rendben.Megkerdeztem gyerekdokit es szerinte ilyenkor mar nem tesz rosszat a baba hatanak.Persze jobb lenne fekteteve, de szerinte meg mindig jobb, mintha csak siman a sport reszbe tennem, mert igy minden iranybol ki ban tamasztab a hata/dereka es meg a feje is ha elalszik a kocsiban.

2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Megdöntve igen, teljesen ültetni viszont nem szabad. Egyébként az én kisfiam sem maradt meg a mózesben már ilyen korban.
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

amig a földön sem tud stabilan ülni -nem elég erős a gerince- addig nem szabad sportkocsiba tenni.


nekem is az anyósom kapdodta ki állandóan a kocsiból ezért kellett nekünk is 5 hósan állitani a kocsi ülésén.

2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem azért nem maradnak meg a babák vízszintes kocsiban, mert felkapodtátok, hanem mert 4-5 hónaposan már érdeklődik a külvilág felé és nem elég neki ha a plafont/eget nézi egyfolytában.


A kérdésre válaszolva, én is 4-5 hónapos korában egy kicsit feljebb emeltem a babakocsi támláját kb. 175 fokba, a gyógytornásztól kérdeztem lehet-e és azt mondta, hogy minden további nélkül. Hordozóban és pihenőszékben sem vízszintesen feszik. Ha meg van támsztva a gerince akkor úgy rendben van.

2010. aug. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
En is 5 honaposan emeltem meg a babakocsi tamlajat felig ulo helyzetbe. Amikor latom, hogy almos akkor visszabillentem es igy viszintesen alszik kb 40 percet seta kozben vagy a parkba. Ha felebredt jelzi, hogy nezelodni akar es ismet megemelem neki.
2010. aug. 10. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!