Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdekelne a véleményetek...

Érdekelne a véleményetek erről a babakocsiról (? ) Kép linkelve. Többi lent!

Figyelt kérdés

[link]


Az egyik ismitől kaptuk, ingyen. Ez a kép netről lett leszedve mert a mienk szét van szedve teljesen, tisztitom! Ha októberi lesz a baba jó lesz ez neki, a nagy hidegbe télen is vagy szerezni kéne egy "normálisat"? Lábzsákom egyenlőre nincs hozzá vhova elrakta az ismerős, de ha nem találja mindenképp veszek!

Jahh és hordozó sincs beleillő!


És ha jó neki ez a kocsi akkor mit rakjak alá, mennyire kell felöltöztetni, betakarni?


Segitségetek előrre is nagyon köszönöm!!


2010. aug. 9. 17:47
 1/10 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem hogy a háttámláját 3 fokozatban dönteni lehet, teljesen vizszintbe is.
2010. aug. 9. 17:50
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha gondolod szerezz be egy mózest

[link] abban egy vastagabb átmeneti kezeslábassal jól ellesz, télen a bundazsákkal.


Nálunk januári lesz a baba, mózesben, pléd, és bundazsák, talán nem főzöm meg, de ezt az első sétánál úgyis meglátom, hogy fázik vagy épp megfő.

2010. aug. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
És ezt, ha ledöntöm a kocsi háttámláját akkor bele lehet rakni? Elgondolkodtató...
2010. aug. 9. 18:08
 4/10 anonim ***** válasza:
igen bele!!nekem is igy volt megoldva:)
2010. aug. 9. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha vízszintben van jaja.

[link]

nekünk ilyenünk van, az első csemete nyári baba, vele azért használtuk, mert abban aludt egy ideig, télen is használtuk, hiába 6hónapos volt, jó meleg, és kevésbé kellett bebugyelálni.

2010. aug. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az lenne az ideális, ha mózest tudnátok tenni bele.

A hordóozó nem létszükséglet, az csak az autóba kell, nem is szabad abban sétáltatni! A vízszintes fekvés a megfelelő egy kisbabának.

2010. aug. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

oké! Köszi a válaszokat! Akkor megnézzük a mózest bele! :)


Jó babázást nektek!:)

2010. aug. 9. 18:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért még irjatok:)!
2010. aug. 9. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
A mi babakocsinkban nem volt mózes,csak lábzsák van hozzá-Egy jó vastag meleg plédet alátettem, felöltöztettem rétegesen,overallba raktamn meg betakartam egy plédbe.Minusz tíz fokban is órákig voltunk kint,soha nem fázott meg.A hordozó felesleges a babakocsiba,nem vízszintesen van benne,én nem sétáltatnám abban
2010. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A hordozót azért irtam végülis ide mert az is fogja a szelet, jobban takar! (Gondolom én...:))
2010. aug. 10. 08:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!