Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A Müllerben milyen áron...

A Müllerben milyen áron vannak a babaápolási termékek, bébiételek stb? És milyen a választék ezekből? A DM-hez hasonló? Miket szoktatok kizárólag ott venni?

Figyelt kérdés
Még soha nem voltam ott, de a nevét már többször olvastam itt, és kíváncsi vagyok. Köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 9. 17:33
 1/10 anonim ***** válasza:
54%

sorban:

teljesen megszokott áron vannak a termékek.

választék


van sok nuby meg sajátmárkás ami nincs : avent.

minőségük is nagyon szuper


a dm hez alapvetően nem hasonlitanám a müllert mert 100 tapasztaltabbak az ott dolgozók és én heti szinten járok oda bővebb a bio étel készletük is.


van pl. babaruha - body, hálózsák, zokni sapka is.!!

meg bébiitalok bébiételek kulacsok szóval 0 - 99 éves korig.


amit érdemes:

van évente meghatározott időben glamour kupon akkor -25% mindenre én akkor veszek játékot ami drágább


egyébként bioméz és bioketchup meg lisztek és más miatt is mert itt nincs dm...


én szeretem meg vagyok elégedve vele.

2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, a Dm-hez, Rossmannhoz hasonlóak az árak. Viszont a bébiételek nagy része eredeti német(itthon keresett márkák, pl. Hipp. Van köztük olyan is, amit eddig csak a Müllerben láttam... A babaápolási termékekben is jó a választék.
2010. aug. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%

van pl. rengeteg féle lázmérő és babakocsi tarozék is szóval úgy mondanám hogy


PATIKA-DROGÉRIA-BIOBOLT-BABABOLT-PAPIRBOLT-JÁTÉKBOLT-PARFÜMÉRIA mindez egyben!!

2010. aug. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos válaszaitokat. Azt hiszem ezek után tutira elnézek majd oda, ha arrafelé járok, mert én egy kis városban lakom, ahol sajnos ilyesmik nincsenek. További szép napot nektek!
2010. aug. 9. 17:42
 5/10 anonim ***** válasza:

Jobb áron vannak mint a DM-ben én rendszeresen ott vásárolok.

Törlőkendő 6x72db-1990ft,fürdetőt a Mülleres márkát(Beauty Baby) 500ml kb 600ft volt,és minőségre nekem jobb mint a Johnsons pl.

Az üveges ételből is ki lehet fogni a jó árasat,de amugy kb DM szint.

A tejpép viszont itt a legjobb:Nestlé 450g-os/780ft,Milupa 500g/1250ft,de ha akciós akkor 990ft,hát nekem itt a legjobb.

2010. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
annyi hogy ott nincs pontgyüjtö hanem ha vásárolsz kapsz a blokk mellé egy paprit amin rajta van hogy eddig és eddig a határidőig a mostani vásárlásod alapján X % kedvezményt kapsz - forint értékben is - ebből többet is összegyüjthetsz és egyszerre beszámitják.
2010. aug. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem a Müllert.

Még semmit nem kaptam nagyon jó áron.

Pl. dm, rosmann, auchan -jobb áron vásárolok ezekben.

2010. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én nem régen voltam először Müllerben, pontosan azért örültem meg, mikor megláttam Hódmezővásárhelyen, mert még én sem jártam ott, de sokszor olvastam róla.

Vettem törlőkendőt 8*72 lap 1990 Ft volt, nagyon bejött.

Saját márkás bébiételt vettem, nem volt 300 Ft a 220grammos tésztás bébiétel!

Kölln zabpelyhet vettem még, olcsóbb volt, mint a Sparban.

A játékokat drágának találtam, a babaápolási cikkek is olcsóbbak szerintem a Rossmann-ban vagy a DM-ben.

A pelenkája nagyjából ugyanannyi, mint a DM-es, így nem kísérleteztem vele.

2010. aug. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem, ott vettem egy-két általános babacuccot, pl. vízhőmérőt, ajtózárat, alvós rongyit (azóta is csak azzal alszik), vizijátékot (3 db kis hajót), felhúzhatós zenélő plüss játékot, oda járok tápszerért (Humana jó éjt), bébiételeket és bébidesszerteket is szoktam venni, mert eredeti németek, ott veszem a clean&play nedves törlőkendőt, babafürdetőket, na meg szőlőcukrot és gyümölcscukrot a kajáihoz.

Sok más egyebet is ott szoktam megvenni, ami nem a babával kapcsolatos.

2010. aug. 9. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kösz
2019. febr. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!