Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet hozzá alkatrészt kapni...

Lehet hozzá alkatrészt kapni valahol?

Figyelt kérdés

Pierre Cardin sportbabakocsink tolókarán a szivacs szétrepedt, és leesett.

Lehet ilyet külön venni valahol?

A bababoltban azt mondták, hogy visszaküldik a szállítóhoz, és aztán majd mondanak rá valamit, hogy javítják, vagy mi legyen, de akkor hetekig nem lesz babakocsink, gondoltam, ha lehet rendelni valahol, akkor rendelek, nem egy nagy cucc az egész, de nem találok interneten még információt sem.

Tudnátok segíteni?


2010. aug. 9. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Hova valósi vagy?Csak hogy tudjak segíteni...eddig Bp-it találtam csak...

[link]

[link]

A vidékihez azt írd be a google-be, hogy babakocsi szervíz, és kidobja a városokat.

Remélem sikerrel jársz:)

2010. aug. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Veszprémi vagyok.

Mindjárt átnézem a linkeket, köszönöm, hogy próbálsz segíteni.

2010. aug. 11. 21:40
 3/4 A kérdező kommentje:

Google-t próbáltam első körben, de nem jutottam előbbre.

Ezért írtam ki ide, hátha valakinek már volt ilyen gondja.

2010. aug. 11. 21:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Van Pierre Cardin szerviz Budapesten, én is vittem oda a babakocsimat, a 20. kerületben van. A jótálláson rajta van a címe, de most nem találom, de nézd meg a tiédet, hátha azon is rajta van. Vagy próbáld meg azt a telefonszámot, amit az előző válaszoló írt, hátha annak a szerelőnek a száma.
2010. aug. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!