Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Technikailag hogy oldjátok...

Technikailag hogy oldjátok meg a nagykádban (együtt) fürdést?

Figyelt kérdés

Lányom már kinőtte a kiskádat, így átmentünk a nagykádba. De van 4 törött csigolyám,ami miatt nagyon fáj a hátam, és már számtalan praktikát próbálta, kínszenvedés a fürdetés a fölé hajolás miatt.

A kádba behajolni nem tudok, mert széles pereme van, az még borzalmasabb lenne.

Ti hogy csináljátok a gyakorlatban?


2008. nov. 28. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én bababoltban vettem kádba való ülőkét. Kb 3000 Ft-ba kerül, de naggyon megéri az árát :))) Nagy tapadókorongok vannak az alján és stabilan ül benne a baba, nem tud sem elcsúszni, sem felborulni. Nagyon imádja, csak meglátja és visít az örömtől, mert tudja hogy megyünk pancsizni :) Nekem is rossz a hátam + a derekam, de ezzel nem kell a kád fölé hajolva tartani a babát :)

Szerintem nézz utána vmelyik nagyobb bababoltban, érdemes megvenni, megkönnyíti az életedet és a fürdetést :)))

2008. nov. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős a babád, tud már ülni? Az én lányom 11 hónapos, én letérdepelek a kád mellé és úgy fürdetem.
2008. nov. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Bocs, 5 hós.

Ezért nem jó még az ülős biztonsági fürdető, a fekvőset meg már kinőtte. Meg ez is addig jó, amíg locsizik, de lefürdetni akkor is kell, és az a nehéz része..

De mint írtam, behajolni nem tudok a kádba , mert a kádnak egy csempényi széles pereme van...

2008. nov. 28. 22:05
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szió!


Az én lányom 7 hónapos és nekünk is az a tapadókorongos ülőke van. Mivel nehéz végig hajlongani fürdetés alatt, ezért én fürdés előtt lezuhanyzok és beülök a manóval együtt a kádba.


Szerintem az 5 hónapos babádat ezzel a technikával már meg tudod fürdetni, mert közben tudod végig fogni a kis karját, nehogy elboruljon. Bár ez a szerkezet nem is nagyon engedi.

[link] Itt megnézheted, hogy néz ki egy ilyen biztonsági fürdető, de ettől sokkal olcsóbbakat lehet venni (én 3.500.-ért vettem, de megéri, mert imád benne pancsolni és én sem aggódok, hogy belecsúszik a vízbe)


Zita

2008. nov. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én lányom is 7 hónapos, még mindig a kiskádban fürdik, de a nagykádban. Nekem az a szerencsém, hogy ő már egyedül ül (csak a lemosdatás idejére hajolok oda) és ő már reflexszerűen kapaszkodik, ha borulna. Persze így a kiskád szélében meg tud kapaszkodni. És mivel nagy sarokkádunk van, azt megengedni neki vízzel..., nem lenne praktikus. Te esetedben... vannak nagyobb kiskádak is, azt egy stabil mobil asztalra tehetnéd (amíg a baba nem tud ülni), aztán bevethetsz egy ilyen segédeszközt is, mint a kedves anyuka belinkelt és a lemosdatás (kb2 perc) idejére majd te is oda tudsz guggolni, vagy hajolni, nem? Gondolom, hosszabb ideig nem bírod a hajolgatást. :) rem nem írtam butaságot :)

pusssz

2008. nov. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet kapni fürdőszivacsot, a tescoban is van , 1200 Ft kürül, és ez megtartja a picit, nem fordul bele a vízbe, nem csuszik le róla, nagyon jó.

A barátnőm használta akisfiánál, mi is vettünk már, de még 10 hetes a kislányom, igy még várunk vele.

2008. nov. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!