Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szep a Bryn lanynev?

Szep a Bryn lanynev?

Figyelt kérdés
az usaban elek a baba lany lesz es ez az egyetlen lanynev ami tetszik :)
2010. aug. 7. 17:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Szia, nekem tetszik én egyből lányra asszociáltam a név hallatán, lehet azért is tetszik mert az én monogramom is BB:)
2010. aug. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
vegre valaki :) koszonom
2010. aug. 7. 18:20
 13/24 anonim ***** válasza:
Először nekem sem tetszett,de most h így eszembe jutott az előző válaszoló kapcsán,nekem a Született feleségekből Bree jut eszembe róla.És az nekem tetszik,a név is,nő is.Ez is hangzatos így,talán még jobb is.
2010. aug. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Apukája amerikai?Még csak annyit,h második nevet is adjatok neki,méghozzá magyar nevet,hisz egy a gyerek mindenképpen magyar lesz,akár csak te vagy az,akár az apja is.Egyébként is most divat többnemzetiségűnek lenni,fejezze ezt ki a neve is,meg amúgy is..
2010. aug. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
56%

Olyan név nincs,amit valaki ne tudna lefikázni...

Nekem elsöre egy sajt ugrott be róla,de azóta motyogom magamban.Fura,idegen.Ha a vezeték neve is amerikai,akkor bizony szép név.Viszont ha pl Balogh(Mindenkitöl bocs akit igy hivnak,csak pont ez jutott eszembe)akkor gáz.

2010. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
54%

Ha kint maradtok csak kinti nevet adjatok!

Mi jol megszivattuk a lanyunkat!!Haza akartunk menni, de nem fogunk az otthoni allapotok miatt.Mindenkinek 100szor el kell mondani mi a neve es igy is mindenki Bagakazza Boglarka helyett.

Persze az otthoniak meg el keztek Bogizni ami angolul fikat jelent(mi soha nem becezzuk igy)......

Eleg szivas....

ha nem akarod megszivatni nem adsz Neki magyar nevet.

2010. aug. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

barta a vezetekneve. Anna lesz a masik neve anyukam utan... :(


egyebkent a sajt neve Bree nem Bryn :)

2010. aug. 7. 20:09
 18/24 A kérdező kommentje:
es a parom is magyar :)
2010. aug. 7. 20:10
 19/24 anonim ***** válasza:
nekem is tetszik
2010. aug. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is szép! :)
2010. aug. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!