Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen járókát ajánlotok? Fát...

Milyen járókát ajánlotok? Fát vagy hálósat vagy inkább utazóágyat? Miért? (olyat keresek amit később is lehet használni pl a tesónál)

Figyelt kérdés
2010. aug. 7. 08:58
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi utazóágyat vettünk,most 3 hónapos.Olyan hogy állítani lehet a magasságát,lehet rá fogókat szerelni ha majd egyedül fel tud állni.Mi mamához vettük,sokat vagyunk ott,először hálós járókát akartam venni,de nem bántuk meg végül hogy ezt vettük meg.Szerintem praktikusabb,és ha netán elutaztok,is vihetitek magatokkal.
2010. aug. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nagy fa járóka volt, aminek az alját lehetett emelni. A nappaliban használtam. Nagyon szerette a babám is, és én is (a játékokat ott tartottam eleinte. Amióta elkezdett kúszni, összecsomagoltuk és elővettük a karámot, amivel a nappali szőnyegét kerítettem körbe. Ha ez nem lenne, nekem legjobban egy ajtós fa járóka tetszene, aminek az alja is emelhető. Hálósból ill. utazóágyból nem láttam olyan, aminek az alja emelhető (és nekünk o utazóágyunk van, aminek a matraca nem túl stabil, nehezen mozog benne a baba), de ettől még lézethet ilyen.
2010. aug. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én fát ajánlok, mert jól kilát belőle, nekem furcsa a hálós, hogy olyan sűrű a szövésük, furcsa lehet neki abból kinézni. Illetve a fát lehet 2 szintre is állitani, akár házilag is, igy már akkor belerakhatod a babát, amikor még csak kezd forgolódni, de pont nem akarod a földön hagyni egyedül valami miatt.
2010. aug. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van hálós is fa is, a hálósban 2 percig nem volt meg a fa járókában már jobban elvan, de ott se szeret lenni igazán, de mindenképpen fajárókát ajánlom!
2010. aug. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

sajnos a gyerekek nem szeretik a járókát, mert korlátozva van a mozgásuk. de sokszor kénytelenek vagyunk berakni őket, mert nekünk is van más dolgunk.

nekünk hálós van, de olyan, hogy mindegyik oldalán van valami figura, színes, így érdekesebb neki (mert a fán, és a sima hálón nincs mit nézegetnie). nálunk mindenki asztalos, a házunkban többségben fa van, mégis ezt a hálósat választottuk (nem egészen uez, mert a mién színesebb). csatolom a linket, milyen:

[link]

2010. aug. 7. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia!Én is mindenképpen a fa járókát ajánlom,főleg ha nagy helyetek van a lakásban.Én sem értettem semmit a járókákhoz,végül is mindkettőnek megvan a maga előnye és hátránya.Kezdtük először egy hálóssal,de hamar lecseréltük,mert szemkápáztató volt belenézni,nem tudtak kapaszkodni benne,és kicsi is volt,pedig a legnagyobbat vettük.Lecseréltük fa járókára,rögtön fel is álltak benne,sokkal nagyobb volt a hely,de mégsem foglal akkora helyet a térben,mivel alacsonyabbak az oldalai.Nekünk kicsi volt a lakásunk,s azt hittük h össze kell majd csuknunk,hurcolászni (a hálósat9,de végül lett egy stabil helye,és a játékokat sincs kedvem állandóan ki be pakolni.

Szóval mindenképpen a fa járókát ajánlom.

2010. aug. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
hálósba is fel tudnak állni, van kapaszkodó:) de ha nincs, akkor külön lehet venni hozzá pár száz ft-ért:)
2010. aug. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak akkor tud felállni,ha már eléri azt a magasságot,aho l a kapaszkodó van.Addig még vhogy fel is kell magát húzni.És 4 db kapaszkodó a négy sarkában közel sem olyan,mint 10 centinként egy rúd.
2010. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ezek állíthatóak, Úristen, ha nem értesz hozzá, mert nem ilyened van, akkor mit okoskodsz itt?

amúgy sem te fogod eldönteni, hogy a kedves kérdezőnek melyik fog tetszeni. én imádom a fát, mégsem azt vettünk. mindegyiknek megvan a maga előnye, a kiságya pl fa, de abból is van többféle, de te ezt biztosan jobban tudod, szakértő:)

bocs az offért kedves kérdező:)

2010. aug. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból írtam,mivel volt ilyenünk is,olyanunk is.Éppen a hálósat cseréltük le,mint ahogy már írtam,mivel nem tudott benne kapaszkodni.Állítható kapaszkodójú hálós járókát nem láttam még,elnézést,biztosan idejétmúlt vagyok.Miért kell egyébként meg támadni rögtön?Azt sem tudod miről van szó..
2010. aug. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!