Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az baj ha Aventes cumisuveget...

Az baj ha Aventes cumisuveget vasarolok, melle Nuk-os jatszocumit ?

Figyelt kérdés
Nem gondoltam hogy ennyire fontos lenne hogy ugyanattol a markatol vegyem a jatszocumit is...viszont egy ket ismerosom hivta fel a figyelmemet hogy hat nem lehet ket markat keverni....ha a baba megszokja az Aventet akkor jobb ha a jatszocumija is ugyanolyan. Okozhat ez problemat...esetleg nem fogja elfogadni ?
2020. szept. 19. 09:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Inkább csak nem fog kenyszeresen ragaszkodni, mint a szüleik.
2020. szept. 19. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
:DDDDD OCD befigyel azért itt-ott :D
2020. szept. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem egyàltalán nem ettől függ, hogy cumizik-e majd. Nekünk TT cumisüvegünk van, hozzá kaptunk játszócumit ugyanabból a márkából, mi pedig MAM cumikat vettünk... egyiket se fogadja el, nem cumizós baba.
2020. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aventes cumisüvegünk van.

Cumit én kinézetre vásároltam az elején: Rossmann sajátmárkásat, a bababoxban Mamos cumi volt. A Mamos cumit nem, a Rossmannosat elfogadta. Van Rossmannos, DM-es és Nukos cumink, Aventes és Mamos cumisüvegünk is.


Neki valahogy nem állt szájra a Mamos forma, cumivásárlásnál a formát nézem, ami neki bejött.


Az, hogy elfogadja-e a cumit, igényli-e vagy, hogy mennyit fogad el, mind babafüggő.


Azzal nem ártasz a babának, ha kevered a márkákat.


Ha nem fogadja el, akkor esetleg érdemes másik fajtát/formát kipróbálni, de az is lehet szimplán, hogy neki nem kell.

2020. szept. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!