Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babakekszet mibe keverjem...

A babakekszet mibe keverjem bele a 8 hónapos kisfiamnak? S melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés

A babakekszet mibe keverjem bele a 8 hónapos kisfiamnak?

S melyiket ajánljátok?


2010. aug. 6. 21:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Hipp babakeksz,gyümölccsel(alma,barack..)
2010. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bármibe belekeverheted, amit már eszik. Leginkább gyümölchöz illik, mert ugye édes. Én Hipp babakekszet vagy milupát vettem a Müllerben.

De ha esetleg van már 1-2 foga, akkor a kezébe is adhatod, hadd rágcsálja. Persze figyelni kell, hogy nehogy nagyobb darabot próbáljon lenyelni, mert könnyen törnek ezek a kekszek.

2010. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én hippet vettem. lereszeltem az egész csomagot és beletettem egy dobozba lefedve. Így minden gyümihez csapok belőle két kanállal és nem kell bénázni reggel. Éna gyümit mindig úgy turmixolom, hogy egy alma és mellé valami más gyümi, barack banán, körte... a gépimixer nagyon pépesre és levesre mixeli a barackot, ezért jó a keksz kicsit sűrűbbé teszi és laktató is!
2010. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!