Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Januári babák mit tudnak már?...

Januári babák mit tudnak már? Hogy vagytok anyukák?

Figyelt kérdés
2010. aug. 6. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
A mi kislányunk jan.27-én született. Hasról hátra és vissza is forgolódik, egész nap hason kúszik a lakásban, mindenhova. Négykézláb hintázik és úgy játszik egy kézzel:)Ha felültetjük , akkor támasztás nélkül üldögél, de magától még nem ül fel.
2010. aug. 6. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Január 5-én született. Későn kezdett el forgolódni, 6 hónaposan, mert elég jó húsban van. De akkor a forgolódás rögtön ment, minden irányból, minden irányba, és a kezét is ki tudta húzni maga alól elsőre. Van 3 foga lent, most szenved a felsőkkel. Hason kúszik, megül, de felülni nem tud még. Egyre többet "beszél". Mikor sír, akkor is panaszkodik közben :))
2010. aug. 6. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, nem 3 foga vagy, csak 2 lent :) 10700g és 71,5cm.
2010. aug. 6. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Jan.1-én született.Mindent elég korán csinál.2 hete kapaszkodva feláll.Kúszik,mászik,egyedül ül.Enni nem nagyon akar.Foga még nincsen.

7400g 66cm

2010. aug. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

A mi kislányunk is jó húsban van de ettől függetlenül nagyon mozgékony kislány :) már a mászás is profin megy neki, felül magától és fel is húzza magát állásba(ha vmibe bele tud kapaszkodni) úgy hogy hétvégén le kell engednünk még jobban a kiságyát :)

Ha a laptop a kisasztalon van felhúzza magát állásba az asztal mellett és két kézzel ütögeti...ez az egyetlen dolog amit nem akar megenni :P Annyira erő van benne hogy az valami félelmetes:)

Gondolom nem tudatosan de a mem(én úgy gondolom h ez a nem :)) és mam szavak nagyon mennek.

Fogunk még viszont nincsen .Január 17.-eiek vagyunk.

2010. aug. 6. 09:51
 6/10 A kérdező kommentje:

Tényleg sírás közben mi is nagyon tudunk panaszkodni :)

Meg onnét tudom hogy kaksis hogy olyankor nagy vidáman magyaráz nekem :)))

2010. aug. 6. 09:53
 7/10 anonim ***** válasza:

na, az én kisfiam mozgás szempontjából szörnyen lusta. Még csak forog, de nem kúszik, nem mászik, nem ül és nem áll. Magától csinál kúszásfélét, de csak hátrafelé halad. Különben virgonc, állandóan mozog, kalimpál kezével, lábával. Az ölemben szépen ül, de magától kitámasztva eldől.

Ellenben egyfolytában beszél, szinte megállás nélkül jár a szája. Végülis apja-anyja másfél évesen már úgy beszélt, mint egy ovis. Hogy mikor álltunk fel, indultunk el, azt nem tudom, de beszéd szempontjából behozott minket:D

2010. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja, január 18-án született
2010. aug. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia, január 28, fiú-6 hónaposan 69 cm, 7700 gr.Anyatejes, de eszik-reggel gyümölcs, délben főzelék, este gyümölcs, kb. 60 gramokat, a többi szopi.Rengeteget mozog, már alig bírok utána mászkálni-két hete mászik, mászásból stabilan ül, tegnap felállt.Még nincs egy foga sem.szeret csörgőzni, a képeskönyveket nézegetni, séta közben az embereket figyelni.
2010. aug. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Örülök hogy írtatok lányok :) Jó babázást!!:)
2010. aug. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!