Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hósomnak adhatom a milupa...

4 hósomnak adhatom a milupa vaniliás tejpépet estére, mert kevés a tejem?

Figyelt kérdés
azt is kóstoltatni kell vele, vagy mi legyen az első adag, majd legközelebb mennyit adjak belőle? éjszakánként szinte óránként, vagy 2 óránként eszik. ha jóllakna, biztosan aludna, mert eddig nem volt gond, este 9től, reggel 5-6ig aludt... most nem alszunk... szegény csak sír a cicin, hogy nem jön, és már sebes mindkét mbimbóm..
2010. aug. 5. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kóstoltattam az én babámmal,hanem adtam neki,csak ugye az elején higabbra csináltam neki,és ugy itta cumisüvegböl,gondolom azért irtad a tejpépet,mert tápszert nem akarsz adni neki.

Végül is nekünk azt mondta nemrég a doki nénink,h állitólag nagy viták vannak most nelöle,h a tejpép egészségesebb állitólag a babáknak,mint a tápszer,csak ugye drágábban jön ki havonta,és emiatt nem eröltethetik annyira a dokik,hát nemtudom mennyi az igazság belöle,minden esetre nekem is a tejpépet kapja a babám és nem a tápszert.

De ha van esetleg tejre allergiás a családban akkor tudsz venni pl. a rossmannba is H.A.(hipoallergén)tejpépet is,ebböl van sima és vaniliás is.


Remélem majd izlik a babádnak,és nyugodtan tud majd aludni töle!:)

2010. aug. 5. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm, akkor ma ki is próbáljuk, hígabbra csinálom neki.. de mennyit készítsek el? Ha 100 ml-t csinálok és cici után kínálom neki, akkor gondolom, annyit iszik majd belőle, amennyi elég neki.. csak nem etetem túl, aztán a hasa fáj majd... na mindegy, meglátjuk mi lesz
2010. aug. 5. 16:25
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem biztos, hogy amiatt nem alszik.

Tapasztalat:-))))

De inkább irass fel HA pépet , vagy Sinlacot a dokival, egy ilyen picinek az sokkal jobb (és anyagilag is jobban jársz, ha állandóan adni akarod neki, ráadásul meg tudod venni eü kártyára, ha van)

2010. aug. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekünk a milupa Jó Éjszakát! pépje vált be estére, 4 hónapos korától kapja, mindig annyit, amennyit óhajt, persze cumisüvegből, mert este nem hajlandó kanalazni. Átlagban 7-12 órát alszik egyszerre, de ha felébred, akkor sem az éhség miatt.
2010. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
sajna, semennyit nem volt hajlandó a tejpépes cumisüvegből enni... 30 ml anyatejet evett meg végül ciciből, előtte egy órával (fürdés előtt) pedig 70-et. 9től alszik, kiváncsi leszek meddig.. Már remegek a fájdalomtól, de adom neki, csak attl félek, nem lesz jó vége... Mit csináljak, fogalmam sincs. a tápszert megenné cumisüvegből? Melyik fajtát vegyem neki? Mennyivel olcsóbb receptre?
2010. aug. 5. 21:59
 6/9 anonim ***** válasza:
Remélem, jobb éjszakátok volt! :) Tápszert írass fel, úgy olcsóbb, aztán hátha megeszi. Tejpép kanállal? Azt sem fogadja el? Mondjuk fürdés előtt, utána meg szopi? Hátha bejön...
2010. aug. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
sziaa, köszönöm, jobban aludtunk! Háromkor ébredt, evett és aludt reggel hétig! kkor lemértem, 100 gr-ot evett, aztán nyűgös volt, kicsit még cicire tettem és most alszik. lassan ébredni fog szerintem. Hogy pihentek a mellbimbóim is, sokkal jobban vannak, de még fáj, ha eszik, lehet, nem is lesz szükség tápszerre, most reggel már nem is sírt és nem rángatózott a cicin! Ha megint gond lesz, próbálkozom kanállal, majd pépet. kösziiii
2010. aug. 6. 10:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tejpép nem olyan összetételű, ami fedezi egy 4 hónapos baba szükségleteit, én mindenképpen valamilyen tápszerrel pótolnék hozzá, beszélj gyerekorvossal, majd Ő ír fel valamit. Ha nehezen is, de el fogja előbb-utóbb fogadni, hidd el, ezen mi is keresztül mentünk.
2010. aug. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
De igen, a tejpép is fedezi a szükségleteket,mert az is tápszer, csak kalóriadúsabb a gabona miatt, és pláne szoptatással társítva tökéletes!
2010. aug. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!