Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Avent kézi mellszívót hogyan...

Avent kézi mellszívót hogyan sterilizáltok?

Figyelt kérdés
Vettem ster. folyadékot( chicco) de olyan furcsa citromos illatot éreztem miután leöblítettem is, uh nem merem tovább használni. Most kaptam egy Obaby sterilizálót abban szabad?Nem lesz baja a szilikon részeknek? Nagyon kezdő vagyok.Bocsi. :)
2010. aug. 5. 10:55
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

mi nem költöttünk ilyesmire ...

fogtam egy lábost tettem bele citromos vizet felforraltam és teljesen szétszedtem a mellszivót ugy főztem 5-10 percig gyenge lángon aztán egy friss vasalt tex. pelenkára kiszedtem és hagytam megszáradni..


nem bonyolult és a második után már gyorsan ment az összerakás is...


De ha folyadékkal sterilizálsz nem lesz baja a szilikonnak se.

2010. aug. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én mikrohullámú sterilizálót használok.nem szabad berakni azt a pici csillag alakú membránt és a fehér nyomókáját. a többit belerakom a sterilizálóba 5 percre. az első babámnál is így tettem és ugyanazt a mellszívót használom.
2010. aug. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is vagy mikrósat vagy elektromosan használok. A csillag alakú alkatrészt és a nyomókát is beleteszem, semmi baja egyiknak sem, tökéletesen működik már 5 hónapja.


A Chicco citromos folyadék is jó, csak nagyon le kell öblíteni, van aki csak ezt használja mindenre. Nem véletlen van ráírva, hogy 0+ hónaptól ajánlott, ha bármi káros lenne benne, akkor nem ezt írnák rá.


Jó babázást!

2010. aug. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyenem van. Chicco-s folyadékot használok,mindent ezzel sterilizálok. Tényleg van citromos illat utána, de olyankor öblítsd le jobban! Éna ddig folyatom rá utána a hidegvizet, amíg már azt az illatot nem érzem.

Ha a szilikon részeken marad egy kis illat ezek után is, akkor azt hagyom, a babámnak a 9 hete alatt semmi gondot nem okozott. :)

2010. aug. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én mikrós sterilizálóval és minden alkatrészét belerakom.
2010. aug. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Mindenkinek jó babázást! :)

2010. aug. 6. 11:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!