Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen a melegkiütés?

Milyen a melegkiütés?

Figyelt kérdés
Az egész testen van, vagy csak a fején a babának? Hogy néz ki? Mennyi idő alatt múlik el? Mit lehet tenni ellene?
2010. aug. 3. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Lányomnak leginkább a hasán, hátán, tarkóján jött elő amikor nagyon meleg volt. Szomszéd csaj fiának a lábán is volt. Fejen még nem láttam. Apró piros kiütések. Sokat kell szellőztetni a bőrt, nekünk hamar elmúlott, de vissza is jött, aztán megint elmúlott.... Sokszor le szoktam mosdatni, és levegőztetni, mást nem csináltam. Nem kentem semmivel.
2010. aug. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha csak az arcán van az a tejcsitől van, majd elmúlik, ha már nyaktól lefelé is van, na az már melegkiütés.
2010. aug. 3. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Hintőporoztam a testét a hajlatokban és ahol nagyon izzadt. Ugyanis a melegkiütés attól lett, hogy az izzadság sótartalma kicsípte a bőrét - az orvos interpretációja. Szóval hintőporoztuk. De ettől még volt, csak nem olyan intenzív.

Ha nem izzad, pár nap alatt elmúlik.

2010. aug. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pont tegnap futottunk össze az utcán a védőnővel és megnézte a lányom. Melegkiütése van, cSAK az arcán és nem szopizik (tápszeres) másfél éves. Az enyémnek csak a fején néz ki. Apró, nem hólyagos, nem gay piros pöttyöcskék.

sok mindent nem lehet tenni. Sudocremet javasolt rá.

2010. aug. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

na, még egyszer.


szóval, csak a fején van.

a gay= nagy -ot akartam írni.

:DDD

2010. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!