Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Otp-s anyukák megjött már a...

Otp-s anyukák megjött már a családi pótlék, gyes?

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 12:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
75%
Holnap lesz. Hétfőn nincs utalás sehol.
2010. aug. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

kicsit késve adtam fel az igénylőtmert letelt a fél év,hát remélem azért jön holnapjó lenne.

köszi gyors választ

2010. aug. 2. 12:46
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ma van az utalás, holnap már a számládon lesz.
2010. aug. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%

Nics olyan hónap, hogy ez ne jönne elő.

Pedig baromi egyszerű...

Minden hó első munkanapján utalnak, másnap van a számlán...

Nesze..

2010. aug. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

"A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:01"


Örülj neki, hogy te nem vagy rászorulva!

2010. aug. 2. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
13.32-es miből gondolod, hogy más nincs rászorulva, nem várja a pénzt.Más is várja, csak van annyi esze, hogy felfogja, hogy mindig ugyanakkor van utalás, és hétfőn nincs.Nem bonyolult.
2010. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, hogy holnap várható! A férjem nevén van, OTP-s, és eddig még mindig úgy volt, hogy a hónap 2. munkanapján jött az sms, hogy a számlán van a pénz.
2010. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Mondtam én egy szóval is, hogy nem várom a pénzt??? Kb. 500 ft van a pénztárcámban. De attól nem fog hamarabb jönni a pénz, hogy sokadjára is felteszem ugyanazt a kérdést egy nap...

Megnéztem a táblázatot a kincstár honlapján, és világosan benne van, hogy minden hónap első munkanapján utalnak, és másnap érkezik számlára.

Azzal sincs gond, ha valaki először kapja, és még nem jártas a témában. De lehetne olvasgatni egy kicsit, mielőtt sokadjára feltesszük ugyanazt a kérdést...

Megszámoltam, egészen pontosan 505 ft van a tárcámban! De igen, nekem nincs szükségem a pénzre.

2010. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi mindenkinek! MA váltottam fel az utolsó ötszázasomat a zöldségesnél a gyerekeknek vettem gyümölcsöt belőle. A lényeg hogy nekik legyen minden. Elfogyott az öblítőm hát ma nem mostam, ha holnap se jön a pénz, csak mosóporral mosok. És még sorolhatnám. Épp vmi receptet keresek, ami kevés hozzávalóból kijön.

:(

Szerintem mindenki várja azt a kis pénzt. Inkább hűsöljetek veszekedés helyett.

Tényleg, tudtok vmi olcsó kaját?

2010. aug. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!