Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kisfiú kukiján a...

16 hónapos kisfiú kukiján a bőr nem jön fel annyira mint egy hónappal ezelőtt. Kell vele egyből orvoshoz menni?

Figyelt kérdés

Szinte születésétől kezdve huzogatom neki fürdésnél, orvos így mondta. Eddig is csak a fele jött fel, a másik fele egyáltalán nem. De pisiléssel eddig sme volt gond és most sincs, gyönyörű erős sugárban pisil.

Várjak még vele, kicsi még, vagy vigyem orvoshoz?

Csak mert olyat is hallottam, hogy kicsinek feltépték aztán megint visszatapadt. Ha már feltétlenül meg kell "kínozni" legalább csak egyszer kelljen.

Mik a tapasztalatok? Mikor jött fel a fiatok kukiján a bőr rendesen?


2010. aug. 1. 12:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! 18 hónapos, és neki se lehet teljesen hátrahúzni. Múlt héten mutattam a dokinak azt mondta, hogy fürdésnél próbálgassuk hátrahúzni, és majd 2 évesen visszatérünk a témára. Addig nem akar hozzányúlni, akkor szerintem tuti vissza fogja húzni neki.

Ez az a dolog szerintem amiről minden dokinak más a véleménye.

2010. aug. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
21 hós és csak a feje van kint. Nem fogom engedni hátrahuzatni dokival, amig nem okoz gondot. Ugyanugy pisil, sosem volt hugyuti fertőzése, nem szokott gyulladt lenni. Folyton figyelem, csak akkor szólok a dokinak, ha tünet van.
2010. aug. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Akkor hagyom, amíg minden oké.

2010. aug. 1. 20:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!