Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell a harántemelő vagy sem?...

Kell a harántemelő vagy sem? /első cipő/

Figyelt kérdés
Rengeteg cipőt végignéztem,de szinte mindegyik harántemelős és nem tudom,hogy az jó vagy nem?A doki azt mondta,h sarokmerevítős és puhatalpú legyen.Mire jó a harántemelő esetleg árthatok is vele?
2010. júl. 31. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Árthatsz vele, mert ellustul a bokaizma és bokasüllyedése lesz. Nagyon sok féle baba cipőcske van, mi elefantent vettünk neki. De van olcsóbb is, de nálunk a közelbe csak ilyet lehetet kapni.
2010. júl. 31. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a sarokdöntésest javasolták,a harántemelésest nem!
2010. júl. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A legjobb, ha mezítláb van, mert így erősödik meg minden izom a lábfejében. Olyan cipőt érdemes venni, ami a éeginkább megközelíti a mezítlábas érzetet, ezek a puhatalpú cipők.


Mi liliputi puhatalpút vettünk első cipőnek. [link]

2010. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Én emelőset vettem kisfiamnak elsőnek és azóta is.3-an vagyunk tesók, legidősebb bátyám 35 éves. Mind 3-an Siestában jártunk. Nincs lúdtalpunk se más gondunk. Így én nem is gondolkodtam emelő nélküliben. Valamit állandóan kitalálnak, hogy ez nem jó vagy az nem jó.De mindenki úgy dönt, ahogy akar.
2010. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. júl. 31. 16:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!