Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babám, nagyon...

10 hónapos babám, nagyon sokat van a babahordozóban, ott alszik, van hogy éjszaka is! Ez nem árthat a gerincének?

Figyelt kérdés
2010. júl. 30. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

háát .. ha lehet azért legyen egyenletes felületen is főleg éjjel. gondolom egyébként mozgékony igényli a kúszást mászást ha kocsiban van sokat akkor persze érthető de legyen naponta legalább két három órája amikor átmozgathatja magát mert később az emésztésére is káros lesz a mozgásszegény életmód.


de egy ortopédus jobban tudná.

2010. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
72%

De igen! Nem vagy normális!!!

Egy ekkora gyereknek már tudnia kéne, mi a rend, és hol van alvás. Nincs hiszti, tanítsd meg az ágyában egyedül aludni és nem lesz ilyen gondod!!

2010. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Én csak azt nem értem, hogy mért van ilyen sokat a babahordozóban?
2010. júl. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
84%
Én kisfiam is 10 hónapos, egész nap mászik, feláll, bútorok mellett sétálgat kapaszkodva stb... Már bele sem lehetne tuszkolni a babahordozóba, sőt már rég elpakoltam, amióta ül, nem használjuk. Egy ekkora gyereknek már mozognia kellene...
2010. júl. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%

De igen, árthat!! Nemcsak a gerincének, de az egész mozgásfejlődésének is!!

Bízom benne, hogy ez csak egy kamu kérdés vagy valami rossz tréfa, ellenkező esetben Neked valami nem stimmel az agyaddal, sürgősen szoktasd le róla!!

Nem is hallottam még ilyet, totál ledöbbentem...

2010. júl. 30. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly? mióta csinálja ezt a babád? és miért van sokat a hordozóban?

1.a babahordozó arra való, hogy a babát biztonságosan szállíthassuk kocsiban, nem arra, hogy abban "tároljuk"

2. ha napközben szeret benne üldögélni, inkább vegyetek egy pihenőszéket, ami 15 kgig terhelhetú, bár igazság szerint egy ekkora gyereknek már kúszni-mászni kellene a földön

3. aludni? te szoktál ülve aludni????

2010. júl. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok, félbeszakított a fiam:)

No. A fiam 4 hónapos, éjszaka a kiságyában alszik, a hátára fektetem. Reggel az ágy másik végében és hason ébred.

NEm tudom, mégis miért alszik a babád a hordozóban, mert sokmindent nem írtál magatokról, de ha egy egészséges babáról van szó, szerintem egyáltalán nem normális, főleg, hogy éjszaka is abban alszik.

2010. júl. 30. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10hósan még belefér a hordozóba????Nem hiszem el h nem kényelmetlen neki úgy éjjel.
2010. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Abban mozogni se tud,az én fiam az egész ágyat bejárja éjjel...Nem mászik ki belőle?Ez nagy butaság...hogy szépen fejezzem ki magam.
2010. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azért éppen nem dől össze a világ,bár én se altatnám benne a fiamat.Viszont!A keresztlányom-és most lehet hüledezni-2 éves koráig abból tévézett,abban pihent,és abban aludt el.Persze utána kiszedték belőle,de neki az szent volt.mindenfelé kilógott belőle,kb.csak a feneke volt benne,de kellett!:) Ma már 7 éves,és ép egészséges kiscsaj!
2010. júl. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!