Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire igaz az, hogy a...

Mennyire igaz az, hogy a második baba ellentéte az elsönek?

Figyelt kérdés
Van egy 3éves kislányom aki nyugott,engedelmes,stb baba volt,de az étvágya az katasztrófa(mai napig alig eszik).És van egy kistesó a pocimba,aki talán jobb étkü lesz,és nyügösebb vagy hisztisebb vagy....?
2010. júl. 30. 14:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk ez bejött...a nagy fiam pár hetes korától végig aludta az éjszakát,2 évesen beszélt,szobatiszta lett.Világ életében nyugodt,szófogadó,türelmes gyerek volt.Ma is ilyen,holott már 18 éves.A kicsi?Háát,valami égedelem(de imádom,és elfogadom,hogy ilyen) .2 éves,az éjszakát még nem alussza végig,nem beszél,és a szobatisztaság sem izgatja.Minden csínytevésben benne van(szétpakol,kiönti az innivalót,szétszórja a homokot,eltépi az újságot stb.,stb.,estig sorolhatnám).Az étvágyuk egyformán jó.Nem tudom,a 3.babánk milyen lesz.
2010. júl. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is bejött.

Második fiam az egész ovit rendre utasítja. Az óvónő azt mondta nincs ellenfele, 4 éves.

2010. júl. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk is így van.

Ha számít valamit, 1 lány, 1 fiú.

2010. júl. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát engem nem nyugtattatok meg a válaszokkal...mi is most várjuk a második gyereket, de nagyon szorítok,hogy hasonló legyen mint az első...(bocsánat, hogy nem válaszoltam értelmesen, de felkeltette érdeklődésem a kérdés)
2010. júl. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
:) azért hasonlítanak is, sokban :)
2010. júl. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

én csak arról tudok nyilatkozni, hogy én és a tesóm eléggé hasonló természetűek vagyunk.

nekem még csak egy kislányom van, de jó lenne, ha igaz lenne, mert ő eléggé égetnivaló. :)

19 hónapos.

2010. júl. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!