Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kékül el a 9 hetes...

Miért kékül el a 9 hetes kislányom szája körül mikor lefektetem háttal?

Figyelt kérdés

Már jeleztem a gyerekorvosnak, de azt mondta nem hall szívelégtelenséget.Nem hiszem hogy fázna!

Köszönöm előre is a válaszokat!


2020. máj. 26. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pedig az annak a jele. Az en kisfiamnak is van, es kulon figyelmeztettek,hogyha kekul a szaja korul, az orranal, azonnal hivjunk mentőt, oxigenyhianynak a jele lehet. De! Nalatok korant sem biztos, azert megijeszteni nem akarlak!
2020. máj. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A deszaturacio tipikus jele is. Vagyis legzeskimaradas. Lehet h vmiert nem kap igy rendesen levegot. Sajna elegge kepben vagyok ezzel, extrem koraszulott a babam. Mindenkepp konzultalj errol orvossal, ne hagyd annyiban, nem normalis jelenseg. Szerintem
2020. máj. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha az orvos nem utal be valahova, hívj mentőt akkor kivizsgálják.
2020. máj. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mutatsz képet? Szoptatás közben is kékül? Ne hagyd annyiban, mutasd a dokinak is, vedd fel videóra, vagy valami. Ultrahang, EKG... ha más nem, megnyugszol ha azok is rendben.
2020. máj. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szívproblémára utal pedig.

Nővérem szívbeteg, anyám mindig nagyon figyelte, ha kékült a szája rögtön orvoshoz vitte

2020. máj. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sok kisbabanak kekes. A mienknek is az volt es semmi baja. Mar 5 honapos es nem latom rajta. En ugy tudtam hogy csak akkor van baj,b a a szaja kek es a korme. A szaja koruli kekseg nem lehet,hogy az vekony bor miatt van?.minde esetre nezesd meg a haziorvossal,az a biztos es csinalj fotokat,amikor elojon
2020. máj. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mi volt azóta?
2020. jún. 4. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!