Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az állványos babahintába...

Az állványos babahintába tudja magát hajtani a baba mikor már nagyobb, vagy csak lökni lehet?

Figyelt kérdés

Még csak neten keresztül láttam ilyet.


[link]


2010. júl. 29. 22:14
 1/7 A kérdező kommentje:
Mennyire mozog könnyen?
2010. júl. 29. 22:14
 2/7 anonim ***** válasza:
tudja
2010. júl. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk ilyen van a baba klubban és elég nehéz hintáztatni, szerintem magától nem is tudná használni, pedig 16 hós a lányom.

2010. júl. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk is hasonló van. 2 éves a nagyobbik kisfiam, de nem tudja magát hintáztatni benne. Igaz, sem ebben sem pedig a normál hintában.
2010. júl. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A 15 kg terhelhetőség azt jelenti, hogy max 3 éves korig használható. Persze vannak gyerekek, akik korábban elérik ezt a súlyt. A lényeg, hogy ilyen korban a gyerekek többsége még nem tudja egyedül hajtani a hintát, lökni kell.
2010. júl. 30. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1. vagyok. nekünk 25 kilóig terhelhető, 26 hónapos a fiam, és tud vele hintázni.
2010. júl. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

És akinek ugyanilyen vagy nagyon hasonló van az hogy érzi, könnyű lökni? Biztos nagyon buta a kérdés, csak ahogy ránézek úgy tűnik mintha löknék rajta egyet, de hátra már nem is lendülne. Hanem megállna alaphelyzetben :) És ha egyet lökök rajta az arra az egy oda-vissza útra elég, vagy ugyanúgy hintázik tovább a hinta egy picit magától is, mint a hagyományos?

És nagyon köszönöm mindenkinek aki eddig válaszolt.

2010. júl. 30. 10:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!