Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » El mernétek vinni egy 19...

El mernétek vinni egy 19 hónapos "babát" a Kecskeméti repülőnapokra?

Figyelt kérdés

A párom szíve vágya hogy elmenjünk rá... Én személy szerint örülnék egy kis kirándulásnak, biztos érdekes is, de attól félek hogy túl hangos ez egy ennyi idős gyereknek... Ráadásul győriek vagyunk, úgyhogy nem úgy van, hogy ha nem úgy alakulnak a dolgok ahogy terveztük, hát hazaugrunk...

Ti mit tennétek? Elvinnétek?


2010. júl. 29. 15:57
 1/7 anonim ***** válasza:

menjetek, de vegyetek neki vagy füldugót, vagy olyan fülhallgatószerűséget ami szűri a zajt!

Valóban iszonyat hangos az egész!

2010. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem oda való! Már voltam többször is, és elég durva a hang.

Ja! Idén lesz?

2010. júl. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, lesz. Augusztus 7-8.

Nem tudom mit tegyek... Van ilyen fülvédőnk, ami a zajt szűri, de attól félek nem fogja eltűrni magán a kisfiam.

2010. júl. 29. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy nem vinném!

Nem tudjátok arra az egy napra nagymamára bízni, és akkor elmennétek kettesben a férjeddel?

2010. júl. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem nagyon... Az én anyukám dolgozik hétvégén is, anyósomra meg hosszú távon nem merem rábízni. Egy délutánra simán, de egy egész napra nem... Februárban halt meg az apósom és azóta "nincs türelme" annyira a picurhoz, hamar lefárasztja... Mondjuk már nem egy könnyű eset a Drágám! :) Vagy együtt megyünk vagy sehogy! :)
2010. júl. 29. 16:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem vinném el, mert iszonyú zaj van ott, pláne neki, egész nap azt hallgatni. De szíved joga eldönteni, hogy elviszed-e.
2010. júl. 29. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
elvinném, bár tényleg nagy a zaj. ha nem bírja, max. különváltok, bemész a városba a gyerekkel, apa meg marad. buszok hozzák-viszik a látogatókat a parkolók és a rendezvény helyszíne között, az se baj, ha nincs jogsid:)
2010. júl. 29. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!