Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használja itt valaki a porszív...

Használja itt valaki a porszívós orrszívót szájjal?

Figyelt kérdés
2010. júl. 27. 12:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szia, én nem, és nem is tudom, lehet-e, de azt tudom, hogy van olyan modell, ami kifejezetten erre való, és tervezem is hogy beszerzek egyet, mert a kislányom retteg a porszívós orrszívótól.
2010. júl. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mi vettünk olyat amit szájjal lehet szívni,hát egy kalap kakit nem ér:-)

Mikor kioróbáltuk a férjemmel hát nagyon jókat nevettünk:-)

2010. júl. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van olyan változat is, de nekünk porszívós van, csak képtelenség kiszívni a babám orrát vele (főleg, ha nincs segítségem), frászt kap a porszívótól. Olvastam már itt pár praktikát, de nem váltak be.
2010. júl. 27. 13:19
 4/10 anonim ***** válasza:
Esetleg elektromos orrszívó??Nekünk olyan van és nagyon jó!!:)Mindent kipucol
2010. júl. 27. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj, bocs, de én most nem tudok/meg nem is akarok venni semmit, de ha így meg tudom oldani, az is valami, nem? Ártani nem ártok vele, ugye?
2010. júl. 27. 13:41
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia én szoktam, mert a gyerek így jobban engedi, mint ha már előre ráparázik a porszívó miatt. Le szoktam venni a dugót, és csak a kis csövet veszem a számba, így ha küzdeni kell, foggal meg tudom fogni.

Van szájjal szívhatós szívónk de nem jó, túl nagy a feje és nem fér bele a lyukba, csak oda lehet illeszteni, de úgy meg nem olyan jó a vákuum.

Nyugodtan szívd szájjal!

2010. júl. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. júl. 27. 14:02
 8/10 anonim ***** válasza:
Mi is szájjal szívtuk, míg kicsi volt a lányom, és zavarta a porszívó zaja. Tettünk rá egy baktériumszűrőt, és mehetett a móka. Marha jó tüdő kell hozzá! :) Ki lehet szívni ezt-azt, de sajna nem olyan jól, mint a porszívó tenné.
2010. júl. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

szájjal szívósat is és porszívósat is vettünk.

Mind a kettőnél fél, remeg mint a nyárfalevél szegénykém, de a porszívós jobb. ráadásul a szájjal szívóssal már volt egykét "kellemetlen" élményünk is, amikor nem a tartályban landolt a takony....

2010. júl. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Még sosem hallottam ilyenről. Nekem ikreim vannak, napközben semmi segítségem, leírom hogy csinálom, hátha segítek ezzel:

Leteszem 1 takaróra a földre, 1 másik takaróval betakarom úgy, hogy csak a feje látszódik ki. A keze a teste mellett a takaró alatt. 1 párnát teszek a fejéhez, hogy ne tudja elfordítani. Egyik kézzel a fejét tartom, másikkal az orrszívót. Nálunk bevált. És a végén ők kapcsolhatják ki a porszívót. Lehet, drasztikusan hangzik, de hamar elfelejti.

Nem okoskodni akartam, csak segíteni.

2010. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!