Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok változtatni ezen?...

Hogy tudok változtatni ezen? Kisfiam 15 hónapos és nagyon sírós. Ha egy gyerek elvesz tőle valamit egyből keserves sírásba kezd. Lehet ezen valahogyan változtatni?

Figyelt kérdés
Még nem járunk bölcsibe. Köszi!
2010. júl. 26. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Vidd sokat társaságba, játszótérre, játszóházba, ott majd megtanulja a "farkastörvényeket" :) Jót fog tenni neki, az én lányom is ilyen kis mimóza volt, de most már kezd kupálódni (majdnem 20 hós). Azt hittem, nincs neki akarata, de a játszótéren kiderült, hogy van :)

Próbálj meg sok 1-1,5-2 éves kisgyerekkel találkozni minden nap! Nagyobbakkal inkább ne, mert azoktól jön a hülyeség: hiszti, csapkodás, stb... És mindig a hülyeség ragad sajnos :(

2010. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
...és persze nem megbántani akartam a nagyobbakat, csak azt akartam mondani, hogy maradj a korosztályotoknál. A nagyobbak meg maradjanak a nagyobbaknál :)
2010. júl. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

szia, még sokat fog változni. az én kislányom , ha a sajátját valaki ki szeretné próbálni, visít mérgesen, pár hete még elpityeredett miatta. :) Nagy változás. Kinyílt a csipája. Én mindig mondom neki, hogy te is ki szoktad próbálni másét, úgy helyes, ha mások meg kipróbálhatják a tiédet. Ezt egy párszor el kell neki mondanom, de megérti. De még mindig nagyon kis "udvarias", nem nyomakszik pl. a csúszdán, megvárja, amíg mások lecsúsznak előtte. Ennek mondjuk örülök, mert némelyik gyerek olyan kis pofátlan, hogy na.

19 hónapos múlt.

2010. júl. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!