Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan készítsem el a Manókámn...

Hogyan készítsem el a Manókámnak a patisszont?

Figyelt kérdés
Tudtok jó receptet?
2010. júl. 26. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak meg szoktam főzni neki krumplival,összenyomom villával,husilevesből rakok hozzá husit neki( és állagától függően egy icit husi levest szoktam még rárakni).üdv:Zsu
2010. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az elsőnek köszönöm!
2010. júl. 26. 12:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs mit!!üdv:Zsu
2010. júl. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kis Manóka? Úgy talán könyebb :o)
2010. júl. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Végülis mindegy, belinkelem ahonnan én néztem mikor csináltam a lányomnak.

[link]

[link]

[link]

(mártogatós patiszon)

Szoktam rakottas kajákat, a hozzávalókat lehet váltogatni, hamar , elkészül és finom is.

2010. júl. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
9,5 hónapos a Kicsi Lány.
2010. júl. 26. 15:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Megint én :o)

Lányom nagyon szerette a töltött patiszont. Egy kicsit dundibbakat kerestem, elvágtam 1/3 részénél, mintha kalapot csinálnék. Kikapartam egy lyukat, a kikapart részt összekevertem darált csirkehússal amit előtte pici hagymán megfuttattam. Visszatöltöttem, és tettem rá natúr joghurtot. Fólia alatt sütőben sütöttem, majd az utolsó 5percre levettem a fóliát és szórtam rá sajtot. Nekünk is csináltam, de azt fűszereztem, neki csak sóztam egy picit. Nagyon szerette, és még most is szereti. Lehet tenni hozzá rizst vagy burgonyát, esetleg más párolt vagy főtt zöldséget. Aztán volt még egy, az tésztás rakott. Kifőzöd a tésztát, megpárolod a patiszont, összekevered, beteszed sütőbe, öntesz rá tojássárgájával elkevert sajtos joghurtot és nyakon öntöd.

2010. júl. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, mindegyik jól hangzik. :)
2010. júl. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!