Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik az a cumisüvegmelegítő,...

Melyik az a cumisüvegmelegítő, amit autós szivargyujtóról (is) lehet használni, és belefér az AVENT üvegje?

Figyelt kérdés
2010. júl. 25. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2010. júl. 26. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekünk olyan Momert volt, mint a második linkben.

Néhány hét után elromlott, olyannyira, hogy zárlatot csinált, péntek este elsötétült a ház, egész éjjel áram nélkül voltunk, másnap hétvégi extradíjjal jött a villanyszerelő...

Felhívtuk a megadott számot, garancia ügyben, közölték, hogy le kell vinni Dunaújvárosba, illetve feladhatjuk postán is (szintén nem 100 forintos tétel). Szerencsére a férjem éppen járt arra, így elvitte.Mondták, írja le a számát, majd szólnak, ha lehet érte menni, postát ők nem állnak. Hosszas huzavona után ott helyben kicserélték.

A másik készülék is elromlott, szintén szikrázott, de legalább zárlat nem volt. Gondolkoztunk, mi tévők legyünk, végül a lelki békénk érdekében, inkább eltettem a szekrény aljába, majd kidobom, ha újra a kezembe kerül.

Már többe lenne a telefon és útiköltség, mint venni egy újat (persze soha többé Momert). Időközben már nagyobb a gyerek, megvagyunk melegítő nélkül is.

Egyébként a kék felfestett jelölések az elején mind leolvadtak...

2010. júl. 26. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Reer-nek is van ilyen változata. Nekünk bevált (Avent belefért), de kín kivárni, amíg felmelegszik benne valami, főleg éhes gyerek mellett.

Én át is tértem a sima termoszra, amiben viszem a meleg vizet, a tápot akkor teszem hozzá, ha elérkezett az evés ideje.

(Bár ha neked anyatejhez kell, akkor ez nem megoldás.)

2010. júl. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!