Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van anyuka aki mostanában...

Van anyuka aki mostanában regisztrálta babáját a DM bababónuszára? Kapott csomagot? Mert nekünk azt mondták postán küldik.

Figyelt kérdés

de tuti átvertek, mert már 3 hete kb hogy regisztráltunk.

A férjemet küldtem, hogy intézze és lehet hogy gondolták ő úgy sem ért hozzá, és meg tartották a csomagot.

vagy csak ilyen sokára küldenék? az első gyereknél helyszínen megkaptuk a kis dobozkát. ez másfél évvel ezelőtt volt

tapasztalat valakinél?


2010. júl. 25. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
meg kellett volna most is kapni a kezdőcsomagot... menj és reklamáljatok !!!
2010. júl. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
másfél éve - 20 hónapja reg. mi is és kaptunk csomagot ... szerintem egy nem hozzáértő kollega csak az ürlapot vette el és nem tudta hogy mi a teendő ...
2010. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ért de tulajdonléppen milyen csomagot adnak ilyenkor? Mert én kaptam, de ha jól emlékszem, szórólapok és egy tájékoztató füzet volt benne.
2010. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia a barátnőm is nemrég regisztrált, és neki is azt modnták, hogy postán küldik már a csomagot. Ő már 6 hete regisztrált, de még semmit nem kapott. Jövő héten megy rákérdezni, hogy mi a helyzet.
2010. júl. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

egy kis papirdoboz egy levél a dm termékekről egy kuponfüzet - záros határideig felhasználható kuponokkal- és aleverde meg más mini termék - nekem mell lemosó volt benne-


és ebben van a c und a kupon is amivel kedvezményesen lehet vásárolni. aztán bizonyos időközönként postai úton kapjátok a köv pár darab kuponfüzetet.

és néha kaptok levelet amiben kitéphető kuponok vannak pl. pelenka meg törlőkendő -ezek is határidősek-


és egy kedves hangú levél első szülinapra meg egy mágneses képkeret.


ennyi...

2010. júl. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vertek át. Igen postán küldik. Nekünk majdnem 4 hét telt el mire küldték. Volt benne egy levél a dm-től, egy kuponfüzet, amiben a kuponok 2011 augusztus 31-ig felhasználhatók, és egy tanácsadó füzetke.
2010. júl. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugynaz volt, mint az előttem írónál.

Csomag most nincs, kuponfüzetet várj, ami egy nagyobb méretű levélben jön.

2010. júl. 25. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!